Ankara çıkışlı - hareketli Günübirlik ve kalmalı-konaklamalı kültür ve doğa turları, Gap turu Ankara, Karadeniz turları Ankara, Amasra turu, Kapadokya turu, İstanbul turu, Okul turları, Şile Ağva turları

0312 417 67 06
Hata
 • JFolder: :files: Yol bir klasör değil. Yol: /home/ayakizi/public_html/images/Amasra
Bilgilendirme
 • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/Amasra

Amasra Yüzme Turu-Yemeksiz Her Cumartesi- 05 Ağustos 2017

Amasra programımızı yaz sıcakları dolayısı ile biraz değiştirdik. Sıcak ve deniz bir arada olunca hani bize yüzme diyesiniz geliyor değil mi?

Yemek, koşturmaca derken yüzmeye pek zaman kalmıyor. 

Yemeği size bırakalım. İsterseniz evinizden getirin isterseniz Amasra'da onlarca farklı içerik ve fiyatlarda seçenekten(Atıştırma, balık salata, ekmek arası salata, pide gibi) birini seçin. 

Biz araçta sandviç şeklinde kahvaltımızı verdikten, Amasra'da şehir turumuzu yaptıktan sonra haydi ne haliniz varsa görün:) diyelim. Hep bir birlikte ne halimiz varsa görelim. İstersek  denizde yüzebilir, tekne turu yapabilir, Ağlayan ağacın serinliğinde kahvemizi yudumlayabiliriz.

Hem maliyet olarakta seçeneklendirilmiş olacak.

Her Cumartesi yemeksiz yapacağımız bu turumuza pekala ailenizle sevdiklerinizle Ankara sıcaklarından kaçmak için gelebilirsiniz.

Gelirsiniz değil mi? Not: Çayyolu Galleria duraklarımıza eklenmiştir. 

PROGRAMIMIZ

 • Sabah saat 07.00’da Kumrular  caddesi kaymakamlık karşısından hareket. Katılımcı dostlarımızı ara duraklardan alarak araç içi ikramlarla Amasra’ya hareket ediyoruz.
 • Araçta kahvaltılık sandviç, sıcak-soğuk içecek ikramı ile saat 11.00 civarlarında Çeşm-i Cihan Amasra’ya ulaşıyoruz.
 • Amasra’ya girerken yol üzerinde, Roma Dönemi'ne ait ve ülkemizde tek yol anıtı olma özelliğine sahip “Kuş Kayası” yol anıtını ziyaret ediyoruz.
 • Amasra'ya vardığımızda ilk işimiz Şehir turu yapmak. 
 • Şehir turu kapsamında; Kale, Ağlayan Ağaç, Boztepe, Kale içi evleri, Fatih Camii ve Küçük Kiliseyi geziyoruz. Amasra’nın tarihi eserlerinin yanı sıra doğal güzelliklerini de yaşıyor Serbest zaman veriyoruz.
 • Serbest zaman kapsamında tekne gezisi yapabilir, Denize girebilir (Büyük limada soyunma kabinleri ve duşlar var, ortalama 1-2 liraya faydalanabiliyorsunuz ), yöreye özgü tahta oymacılığı ve el sanatlarının satıldığı Çekiciler sokaktaki çarşıda ve yöresel köy ürünlerinin satıldığı alanlarda alışveriş yapabilirsiniz.
 • Saat 17.00’de Amasra’dan ayrılarak 21.00 civarlarında Ankara’ya dönüyoruz.

Daha önceki etkinlik fotoğraflarımızdan...

Ayşe DÖNMEZ
İlker ERGUN
Deniz ACAR

Amasra, Kuş kayası, Mendirek, Kale, Ağlayan ağaç, Kale içi evleri, Fatih camii, Küçük kilise, Çekiciler çarşısı, Bakacak sırtı.

GÖRÜLECEK YERLER

Amasra, Kuş kayası, Mendirek, Kale, Ağlayan ağaç, Kale içi evleri, Fatih camii, Küçük kilise, Çekiciler çarşısı, Bakacak sırtı.

HAREKET NOKTAMIZ

05 Ağustos 2017, Kumrular Caddesi Kaymakamlık Karşısı, 07:00

ÜCRET

Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
3 taksit
Yetişkin 75 TL 75 TL 80 TL
7-12 yaş 70 TL 70 TL 75 TL

* 0-6 yaş çocuklar için araçta ayrı koltuk istenmesi halinde 55 TL ilave edilir.
* Taksitlendirmeler Garanti Bankası Bonus ve Yapı Kredi Bankası World kartlara yapılabilmektedir.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Özel ulaşım,
 • Araçta sıcak-soğuk içecek ve kahvaltılık sandviç ikramı,
 • Tüm çevre gezileri ve rehberlik hizmetleri,

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Amasra müzesi giriş ücreti,
 • Kişisel harcamalar,
 • 45 dakikalık tekne turu
 • Öğle yemeği (Ortalama 10 liradan başlayan fiyatlarla farklı seçeneklerde yemek yiyebilirsiniz. )

YANINIZA ALIN

Yürüyüş ayakkabısı, rahat bir yürüyüş giysisi, mevsime uygun koruyucu giysiler, 40-50 litrelik sırt çantası, şapka, fotoğraf makinası.Yüzecekseniz deniz malzemeleri, güneş yağı vs

BARTIN İÇİN HAVA TAHMİNİ

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular Caddesi Kaymakamlık Karşısı 07:00
Milli Kütüphane 07:05
Armada 07:10
Çayyolu Eski Galleria 07:20
Şaşmaz kavşağı 07:30
Giyim Dünyası 07:35
Göksu Göleti Ana kapı 07:45

Lütfen duraklara en az 5 dk önce geliniz.

{gallery}Amasra{/gallery}

NOTLAR:

 • Araç durumu katılım sayısına göre belirlenmektedir.
 • Araç yerleşim listesi kesin kayıt sırasına göre olup, ödemelerin etkinlik başlamadan önce EFT/KK yada Nakit olarak ofisimize ödenmesi gerekmektedir.
 • Sayımızın 19'a kadar olması durumunda özel dizayn turizm paketli 20 kişilik VW 2009-2010 model Crafter; 30 Kişiye kadar 31 kişilik Midibuslar, 30 Üstü olması durumunda da 46 kişilik otobüsler kullanılır.
 • Tüm araçlarımızda sıcak ve soğuk içeçecek ikramları standart olup; müzik tarzı olarak hafif veya klasik/entrumental tarzı müzik çalar,
 • Etkinlikte çekilen fotoğraflar salı günü saat 10.00'da yayınlanan etkinlik bülteninde link olarak yayınlanır.
 • Etkinlik süresince olabildiğince plastik kullanımının az olmasına özen gösterilir ve çöp ile sigara izmaritlerinin yere atılmaması rica edilir.
1618 nolu yasa: İçinde ulaştırma, konaklama, rehberlik, yemek hizmetlerinden biri veya birkaçının bulunduğu gezi, spor, toplantı, eğlence  gibi her türlü organizasyonu kapsayan faaliyetleri ancak TURSAB üyesi Seyahat Acentaları yapabilir. Dernekler, vakıflar, klüpler, okullar, resmi ve özel kurumlar Acentalar olmaksızın tur ve yukarıdaki faaliyetleri düzenleyemez. Lütfen gezinizin Türsab üyesi Acentalar ile yapıldığına emin olunuz. Hukuk devleti vatandaşların duyarlılığı ile işler.

REZERVASYON ve BİLGİ:

Selanik 2 Caddesi No: 78/7 Kızılay, Çankaya / ANKARA
(Metropol Sineması Yanı)

Telefon: 0 312 417 67 06 - 0 312 417 67 09
GSM: 0 530 333 2 331

footer

Facebook

ETKİNLİK TAKVİMİ

May 2018
Mo Tu We Th Fr Sa Su
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Kullanıcı GİRİŞİ

LOG IN