Ankara çıkışlı - hareketli Günübirlik ve kalmalı-konaklamalı kültür ve doğa turları, Gap turu Ankara, Karadeniz turları Ankara, Amasra turu, Kapadokya turu, İstanbul turu, Okul turları, Şile Ağva turları

0312 417 67 06

Endülüs’Te Raks 28 Mart - 04 Nisan 2015

7 GECE / 8 GÜN

849€'dan Başlayan Fiyatlarla

Pegasus Havayolları Tarifeli Seferi ile

PROGRAMIMIZ

1.GÜN 28 Mart İSTANBUL – BARCELONA 
Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali Artı Yaşam  kontuarında saat 08.00’de buluşuyor; bilet, bagaj ve pasaport işlemleri sonrasında   Pegasus Havayolları’na ait PC469 sefer sayılı uçağı ile saat 10:25’te Barcelona’ya hareket ediyoruz. Yaklaşık 3 saatlik uçuşun ardından 13:15`te Katalunya Eyaleti'nin başkenti İspanya'nın ikinci büyük şehri Barselona'ya varıyoruz. Pasaport ve bagaj işlemleri sonrasında havalimanında bekleyen özel araçlarımıza yerleşiyor şehir turu için havalimanından ayrılıyoruz.  Sahip olduğu önemli tarihi eserler nedeniyle nüfusunun dört katı kadar turisti kendine çeken bu şehirde, panoramik olarak gerçekleştireceğimiz turumuzda;   Gaudi yapıtlarını görecek, Akdeniz kenarında ki bu liman şehrinin tertemiz havasını soluyacağız. Hiç düz duvara sahip olmaması ile bilinen Casa Mila, Çatısı bir ejderin sırtını andıran UNESCO koruması altında ki Casa Battlo, bitmemiş görkemli kilise Sagrada Familia, Plaza Espanya, Placa Catalunya, zamanının ilk uydu kenti olarak tasarlanmış, günümüzde kendine özgü çizgileri ile UNESCO koruması altında ki Park Guell, Yahudi tepesi olarak da Bilinen Mont Juic, Olimpiyat Stadı, şehrin merkezi Katalunya Meydanı görecekelrimiz arasında. Birlikte Arapça nehir yatağı kelimelerinden türemiş Avrupa’nın en ünlü caddelerinden Las Ramblas Caddesinde buluşarak Gotik Mahalle'yi de içerisine alan alanda yürüyüş yapacağız, önemli yapılar hakkında bilgiler vereceğiz. Tur sonrasında otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelimizde.


2.GÜN 22 Mart BARCELONA 
Otelde alınacak olan kahvaltının ardından Sabah otelde alınacak kahvaltı ardından dileyen misafirlerimizle  ekstra olarak düzenlenecek olan Girona & Figueras Turuna çıkıyoruz(65 €). Turumuz sırasında Güney İspanya’yı kuzeye bağlayan en işlek yollardan birisini takip edeceğiz. Yaklaşık 90 km kadar ilerledikten sonra, yörenin en zengin şehri olan Girona’ya varacağız. Onyar Nehri’nin kıyısında kurulmuş bu tarihi şehir ilk nakışta Floransa’yı anımsatıyor… Beraber yapacağımız yürüyüşte, Aslan heykeli, Katedral Meydanı, Mezuzalı evler, Yahudi Mahallesi, Rambla, ünlü mağazaları göreceğiz. Fırıncıları ile ünlü bu şehirde Özgürlük Meydanın’na kruvasan eşliğinde kahve içmeyi unutmayınız… Serbest zaman sonrası otobüsümüzde buluşma çevre köylerin ve panoramik olarak görülecek Pirene dağlarının manzarası eşliğinde rüzgarları ile ünlü Figueras Kenti’ne varıyoruz. Burada ünlü sürrealist ressam “Salvador Dali’nin kendi elleri ile dekore ettiği müze evi ziyaret edeceğiz. Her bir eserinin değeri milyonlarca dolarla ifade edilen bu müzede ressamın yaptığı en önemli eserlerini görecek;  onun gizemli Dünyası’na tanık olacağız. Ardından  otelimize dönüyoruz. Geceleme otelimizde. Dileyen misafirlerimizle ekstra olarak düzenlenecek olan  Flemanco turuna çıkıyoruz (55 €). Güney İspanya’da doğup Tüm Dünya’ya tanıtılmış, Tutkunun, aşkın ve acının dansı Flamenko izleyeceğimiz Club’e transfer olacağız. Bir içki eşliğinde seyredeceğimiz bu gösterinin ardından otelimize dönüyoruz. 


3.GÜN 30 MART BARCELONA - VALENCİA
Otelde alınacak olan kahvaltı sonarsında  Valencia` ya doğru yola çıkıyoruz. Varışı takiben şehir turumuza başlıyor; Gotik Katedral, Micalet Çan Kulesi ,15. y.y. da takasla alışveriş yapılan Lonja Market, eski market alanı görülecek olan yerler arasında. Şehir turu sonrası otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelimizde.

4.GÜN 31 MART VALENCİA - GRANADA
Otelde alınacak olan kahvaltı sonrasında Granada` ya hareket ediyoruz. Varışı takiben Granada şehir turuna çıkıyoruz. Turumuzda  Arabesk mimarisi, havuz ve bahçeleri ile ünlü UNESCO Dünya Kültür Mirasları Listesi’nde yer alan Elhamra Sarayı ziyaret ediyor, tarihi Granada sokaklarında Emevi ve Abbasi dönemlerinden kalma eserlerin arasında Grand Via, La Rambla Meydanı, Belediye Meydanı’nı görüyor; Endülüs’ün keyfini çıkarıyoruz. Tur sonrası otelimize transfer oluyoruz. Akşamı eğlenceli bir ortamda geçirmek isteyen misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek olan Sacra Monte gece turuna çıkıyoruz (45 € ). Bu turumuzda Granada‘da yaşayan çingenelerin farklı Flamenco yorumunu yaşadıkları taş evlerde izleme imkanı bulacağız. Geceleme otelimizde.


5.GÜN 01 NİSAN GRANADA - SEVİLLA
Otelde alınacak olan kahvaltı sonarsında İspanya`nın 4. Büyük kenti, Andalıcia Başkenti, geçmişte ki sömürge ticaretinin merkezi Sevilla `ya doğru hareket ediyoruz. Varışı takiben yapılacak olan şehir turunda, eski ismi ile Vadi –ül Kebir şimdi ki ismi ile Guadalgivir Nehri’nin kıyısında kurulmuş bu şehirde İspanya Meydanı, Carmen’in geçtiği tütün fabrikası, Altın Kule ve Yahudi Mahallesi’ni panoramik olarak görülecek olan yerler arasında. Sevilla Katedrali’nin önünde vereceğimiz serbest zaman ile şehir turumuzu tamamlıyoruz.  Ardından otelimize transfer oluyoruz.  Akşamı eğlenceli bir ortamda geçirmek isteyen misafirlerimiz ile rehberlerimiz  tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Flamenco Gecesi turuna katılıyoruz (55 EU).

6.GÜN 02 NİSAN SEVİLLA – MADRİD
0telde alınacak kahvaltının ardından  Madrid’e yol alıyoruz. Yolculuğumuzun sonunda Çoğunluğu Güney Amerikalı olmak üzere pek çok farklı ulustan insanı bünyesinde barındıran bir dünya şehri olan başken Madrid’e varıyoruz. Farklı mahalle kültürlerine sahip olan şehrin Eski Madrid bölgesinde Ortaçağ mimarisi ve yaşam izlerini sürerken, Bourbon Madrid'de birbirinden  şık binalar dikkatimizi çekiyor. Panoramik şehir turumuz sırasında, şehrin kalbinin attığı yer Puerta Del Sol, eski şehir meydanı Plaza Mayor, Kraliyet Sarayı’nın halka sesleniş yeri Plaza De Orient, Atocha, Şehir’in ne kadar zengin olduğunu göstermek maksadıyla giriş kapısı olarak yapılmış Alcala Kapısı, galerili damları ile göz dolduran Gran Via, Plaza Colon ve Boğa Güreşi Arenası görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından Madrid’de ki otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelimizde.

07.GÜN 03 NİSAN MADRİD 
Otelimizde alınacak olan kahvaltı sonrasında serbest zaman alıyoruz. Dileyen misafirlerimizle ekstra olarak düzenlenecek olan Toledo Turuna çıkıyoruz(55 €). Otelimizden hareketle güneye doğru yola alıyoruz. Getafe gibi banliyö yerleşimlerin arasından geçerek yılda yaklaşık yedi milyon turisti ağırlayan, dinlerin kültürlerin kardeşliğinin şehri olarak bilinen, günümüzde tamamı hiç bozulmadan kalmış, her bir tarafı tarih kokan Toledo’ya varıyoruz. Tajo Nehri'nin üç tarafından sardığı ve koruma altına aldığı Castilla La Mancha Eyaletinin başkentinde, Dünya'nın en zengin Kiliseleri arasında gösterilen Toledo Katedrali, El Greco’nun eserleri, Krallar Kilisesi, Şam işi dükkanları görülecek olan yerler arasında.  Serbest ve alışveriş zamanında bölgenin ünlü badem ezmelerinin  tadına bakmanızı tavsiye ederiz. Yahudi Mahallesi gezisi sonrasında Madrid’e dönüyoruz. 

8.GÜN 04 NİSAN MADRID – İSTANBUL 
Otelde alınacak olan kahvaltı sonrasında serbest zaman alıyoruz. Transfer saatimize bağlı olarak havalimanına transfer oluyor, bilet, bagaj ve pasaport işlemleri sonrasında Pegasus Havayollarının PC538 sefer sayılı uçağı ile saat 14:25`te İstanbul’a hareket ediyoruz. 22:50`de İstanbul’a varıyoruz.

HAREKET NOKTAMIZ

28 Mart 2015,

 

 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

Pegasus Havayolları ile İstanbul ( Saw) – Barcelona gidiş / Madrid - İstanbul (Saw ) dönüş ekonomi sınıf uçak bileti 
Barcelona`da 2 gece , Valencia`da 1 gece, Sevilla`da 1gece, Granada`da 1 gece ve Madrid`de 2 gece olmak üzere toplam 7 gece kahvaltı dahil olarak konaklama 
Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli
İspanya Otel konaklama turist vergileri 
Barcelona , Valencia, Sevilla, Granada ve Madrid Panoramik şehir turları

Program kapsamında belirtilen turlar
Alan-Otel-Alan transferleri ve şehirlerarası otobüs transferleri
Artı Yaşam Seyahat Acentası profesyonel rehberlik hizmetleri 
Zorunlu Seyahat Sigortası (1618 sayılı Yasa Gereği düzenlenen Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Tüm kişisel harcamalar, 
Rehber tarafından organize edilen ekstra turlar
Öğle ve Akşam yemekleri,
Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri

Tüm şahsi harcamalar

Vize ücreti ve servis bedeli (120 EURO ) 
Yurtdışı çıkış vergisi, 15 TL (Seyahat tarihinden önce ilgili bankalara ödeme yapılması ve dekontun seyahat sırasında yanınızda bulundurulması tavsiye edilir.)
Seyahat Koruma Paketi (15 EURO) ( 70 yaş üstü misafirlerimiz için ücret 30 Eur`dur.)

Bu kategoride etkinlik bulunamadı.

Facebook

ETKİNLİK TAKVİMİ

November 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Kullanıcı GİRİŞİ

LOG IN