Ankara çıkışlı - hareketli Günübirlik ve kalmalı-konaklamalı kültür ve doğa turları, Gap turu Ankara, Karadeniz turları Ankara, Amasra turu, Kapadokya turu, İstanbul turu, Okul turları, Şile Ağva turları

0312 417 67 06

Büyük İspanya 09-16 Mart 2015

Bu turumuzda İspanya'nın en bilndik şehirlerini görme imkanı bulurken Endülüs Kültürünün birbirinden gzel örnekleriyle tarihe muhteşem bir yolculuk yapacağız. Zil, Şal ve Gül'ün ülkesinde Flamenco Geceleri, Arena, Elhamra Sarayı ve dahası bizleri bekliyor...

PROGRAMIMIZ

ZİL ŞAL VE GÜL

BÜYÜK İSPANYA TURU

9-16 MART 2015

7 Gece 8 Gün

Barselona, Valencia, Granada, Sevilla, Cordoba, Madrid

 

1.Gün 9 Mart   İstanbul-Barcelona

 

Sabiha Gökçen Havayolları Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde ARTI YAŞAM OPERASYON Ekibi ile 08.15’de buluşuyor, bilet ve bagaj işlemleri sonrasında Pegasus Havayolları’na ait uçuş ile 10.15’de Barselona’ya uçuyoruz. Varışı müteakip pasaport ve bagaj işlemleri sonrasında havalimanında bekleyen özel aracımıza yerleşiyor, şehir turu için havalimanından ayrılıyoruz. Barselona panaromik şehir turunda; İspanya Ve Katalonya Meydanları,Paseo De Gracia Bulvarı, Gran Via ,Alcalde Tepesi, Olimpiyat Stadı görülecek yerler arasındadır.Tur sonrasında otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelimizde.

 

2.Gün 10 Mart   Barcelona

 

Otelde alınacak olan kahvaltı sonrasında  Gerona-Figueras Dali Müzesi Turuna çıkıyoruz. Yaklaşık 130km uzaklıkta bulunan  Ortaçağ Kenti i GERONA ilk durağımız. Bu güzel kentte tarihi bir yolculuk yaptıktan sonra  Figueras Kasabasına ünlü ressam SALVADOR DALİ nin müzesinin bulunduğu Figueras’a gidiyoruz. Müze gezimizi müteakip onlarca yıldır yapımı devam eden  Sagrada ıldı Familia Kilisesi panaromik olarak görüyoruz ve resim molası veriyoruz. Gotik ve Katedral Meydanlarını ,Ramblas Caddesi’ni yürüyerek turumuzu tamamlıyoruz. Akşam yemeğimizi almak üzere Olimpiyat Limanı’na gidiyoruz. Geceleme otelimizde.

 

3. Gün 11 Mart  Barcelona-Valencia(365Km)

 

Otelde alınacak olan kahvaltı sonrasında otelimizden ayrılıyor,  Valencia’ya  hareket ediyoruz. Varışı takip şehir turuna çıkıyoruz. Şehir turumuzda Boğa Güreşleri Arenası,Capitan  Bulvarı,,Belediye Sarayı ve Özgürlük Meydanı, Katedral, Gran Via  görülecek yerler arasındadır. Tur sonrasında otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelimizde.

 

4.Gün 12 Mart  Valencia-Granada(490 km)

 

Otelde alınacak olan kahvaltı sonrasında otelimizden ayrılıyor, Endülüs Bölgesinin en güzel şehirlerinden biri olan Granadaya hareket ediyoruz. Varışı takiben yapılacak olan turda;  ilk Müslüman yerleşim bölgesi ALBAZİN, Granada Katedrali, Arap Çarşısı, Navas Sokağı, Belediye Sarayı görülecek olan yerler arasınadır. Akşam üzeri şehir meydanında serbest zaman alıyoruz. Akabinde otelimize transfer oluyor ve odalarımıza yerleşiyoruz. Akşam turistlerin yoğun ilgisine mazhar olan Flamenco Show’a izleyici olarak katılıyoruz. Geceleme otelimizde.

 

5.Gün 13 Mart Granada-Sevilla

 

Otelde alınacak olan kahvaltı sonrasında İspanya’nın en çok ilgi gören turistik değerlerinden biri olan Elhambra Sarayını geziyoruz. Saray gezisi sonrasında İspanya’nın bir diğer önemli turistik şehri  Sevilla’ya  hareket ediyoruz. Endülüsün başkenti olan Sevilla’ da yapılacak olan şehir turunda; İslamiyet döneminden  kalma ALTIN KULE, Santa Cruz Bölgesi, Cartuja Fuar Alanı, Amerika ve İspanya Meydanları, Maria Luisa Parkı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrasında otelimize transfer oluyoruz. Odalarımıza yerleşmenin ardından yemekli FLAMENCO SHOW’a katılıyoruz. Geceleme otelimizde.

 

6.Gün 14 Mart Sevilla-Cordoba-Madrid

 

Otelde alınacak olan kahvaltı sonrasından  Cordoba’ya hareket ediyoruz. Varışı takiben yapılacak olan şehir turunda;  Tendillas Meydanı,  Belediye Sarayı,Juderia, Cordoba Camii (giriş ücreti dahil değildir) görülecek olan yerler arasındadır.Tur sonrasında  Madrid’e hareket ediyoruz . Geceleme Madrid’te otelimizde.

 

7.Gün 15 Mart  Madrid

 

Otelde alınacak olan kahvaltı sonrasında Madrid şehir turuna çıkıyoruz. Turumuzda Castellana Bulvarı, Sol ve İspanya Meydanları, Gran Via, Las Ventas Arenası, Kibele ve Neptun Anıtları görülecek yerler arasındadır. Akşam üzeri Toledo Turu’na çıkıyoruz.  72 km uzaklıktaki eski başkent Toledo’ya varışı takiben Unesco tarafından dünya kültür mirası ilan edilen bu güzel şehri yürüyerek tanıyoruz. Müslümanlar, Museviler ve Hristiyanların uzun bir süre barış içinde yaşadıkları bu tarihi kentte cami kalıntıları üzerine inşa edilmiş olan Toledo Katedralini, Santo Tome Kilisesi’ni, Belediye Sarayı’nı ve Zocodover Meydanı’nı ziyaret ediyoruz. Tur sonrasında, Müslümanlar tarafından şehre getirilen TELKERİYE el sanatı ürünlerini(çelik üzerine altın işleme) yakından görme imkanı buluyoruz. Kılıç ve bıçak üretiminde meşhur olan şehirde hediyelik eşya mağazasını geziyor ve alışveriş için serbest zaman alıyoruz. Tur sonrası Madrid’e dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

 

8.Gün 16 Mart  Madrid-İstanbul

 

Otelde alınacak olan kahvaltı sonrasında odalarımızı boşaltıyor havalimanına transfer oluyoruz. Bilet, bagaj ve pasaport işlemleri sonrasında Pegsus Havayolları ile 14.05’ de İstanbul’a uçuyoruz.

 

 

HAREKET NOKTAMIZ

09 Mart 2015, 10:15

ÜCRET

İki kişilik odada kişi başı 800 €, Tek kişi farkı 270 €

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

 

-7 gece 4* otellerde yarım pansiyon konaklama

-Program dahilinde tüm şehir turları

-Tüm otobus transferleri

-Toledo,Gerona-Fıgueras Turları

-Pegasus ile gidiş –dönüş ekonomi sınıf uçuşları İSTANBUL/BARCELONA/MADRİD/İSTANBUL

-Türkçe Rehberlik Hizmetleri

-2 adet FREE

-ELHAMRA SARAYI giriş ücreti

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

- Ören Yerleri girişleri

-Kişisel harcamalar

-Yurtdışı Çıkış Harcı(15 tl)

-Vize (Yeşil pasaporta vize yoktur)

YANINIZA ALIN

 

 

Bu kategoride etkinlik bulunamadı.

Facebook

ETKİNLİK TAKVİMİ

November 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Kullanıcı GİRİŞİ

LOG IN