Ankara çıkışlı - hareketli Günübirlik ve kalmalı-konaklamalı kültür ve doğa turları, Gap turu Ankara, Karadeniz turları Ankara, Amasra turu, Kapadokya turu, İstanbul turu, Okul turları, Şile Ağva turları

0312 417 67 06

Özel İtalya 03-10 Haziran 2015

Roma, Venedik, Floransa üçlüsüne ilave olarak İtalya'nın diğer kıyı şehirlerinin de görüleceği turumuzda extra tur yok.

PROGRAMIMIZ

İTALYA’NIN HAZİNELERİ

ÖZEL İTALYA TURU

13 Haziran’dan itibaren her Cumartesi/Pazar 2015

1.     GÜN ANCONA

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Artı Yaşam Stantı’nda Artı Yaşam Operasyon ekibi ile uçuş saatinden 2 saat önce buluşuyor; bilet, bagaj ve pasaport işlemleri sonrasında özel uçuşumuzla ….’da Ancona’ya uçuyoruz. …..’de varışı takiben pasaport ve bagaj işlemleri sonrasında havalimanında bekleyen araçlarımıza yerleşiyor, şehir turu için havalimanından ayrılıyoruz. Şehir turuna çıkıyoruz. Tur sonrasında otelimize transfer oluyoruz. Geceleme Ancona’da otelimizde.

2.     GÜN MARINO-ANCONA

Otelde alınacak olan kahvaltı sonrasında vergisiz alışveriş cenneti Marino turuna çıkıyoruz. Dünya markalarından bir çok ürünü ekonomik fiyatlarla satın alabilirsiniz. Tur sonrasında otelimize dönüyoruz. Geceleme Ancona’da otelimizde.

3.     GÜN VENEDİK

Otelde alınacak olan kahvaltı sonrasında Venedik’e hareket ediyoruz. Varışı takiben yapılacak olan şehir turunda; Marco Meydanı, Grand Kanal, San Marco Bazilikası’nı görüyoruz. Geceleme Venedik’te otelimizde.

4.     GÜN FLORANSA-MONTECATINI       

Otelde alınacak olan kahvaltı sonrasında Floransa’ya hareket ediyoruz. Varışı takiben yapılacak olan şehir turunda Arno Nehri, Pante Vecchio Köprüsü, Santa Maria Del Fiore Bazilikası, San Giovanni Battista Vaftizhanesi, Giotto’nun Çan Kulesi’ni  görüyoruz. Tur sonrasında  Montecatini’ye transfer oluyoruz. Geceleme Montecatini’de.

5.     GÜN PISA-SIENA-ROMA

Otelde alınacak olan kahvaltı sonrasında Roma’ya hareket ediyoruz. Güzergahta Pisa ve Siana turlarını yapıyoruz. Pisa’da; Pisa Kulesi, Campo Di Miracoli Vaftishanesi, Katedral Meydanı görülecek olan yerler arasındadır. Siena’da ise  Campo Meydanı ve Gotik Kilise’yi görüyoruz. Roma’ya varışı takiben otelimize transfer oluyoruz. Geceleme Roma’da otelimizde.

6.     GÜN ROMA

Otelde alınacak olan kahvaltı sonrasında tam gün Roma turuna çıkıyoruz. Turumuzda; Gör Colezyum, Aşk Çeşmesi, Piazza Venezi, İspanyol Meydanı, İspanyol Merdivenleri, Vatikan, San Pietro ülecek olan yerler arasındadır. Geceleme Roma’da otelimizde.

7.      GÜN ASCOLI PICENO-SAN BENEDETTO-GROTTAMARE

Otelde alınacak olan kahvaltı sonrasında İtalya’nın tarihi ve ticari yerlerinden Ascoli Piceno, San Benedetto turları yapıldıktan sonra Grottamare’ye gidiyor ve otelimize yerleşiyoruz. Geceleme Gorottamare’de.

8.      GÜN ANCONA

Otelde alınacak olan kahvaltı sonrasında Ancona’ya transfer oluyoruz. …..’de özel uçuşumuzla İstanbul’a hareket ediyoruz. …’de İstanbul’a iniyoruz.

 

Hoş Geldiniz.

HAREKET NOKTAMIZ

03 Haziran 2015,

ÜCRET

İki kişilik odada kişi başı 749 €, tek kişi farkı 249 €

Pegasus Havayolları Özel uçuşu ile programımız gerçekleşecektir.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

Özel uçuşumuzla İstanbul-Ancona-İstanbul uçuşu

Ancona (2), Venedik (1), Montecatini (1), Roma (2), Grottamera (1)’da oda-kahvaltı 3 ve 4 yıldızlı otellerde geceleme

Türkçe rehberlik hizmetleri

Program kapsamında belirtilen tüm transfer ve turlar

Seyahat sigortası

 

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Programda belirtilmeyen öğünler

İçecekler

Tüm şahsi harcamalar

Programda belirtilmeyenler

Sigorta yaş farkı

Yurt dışı çıkış harcı

Vize (120 € Yeşil pasaporta vize yok)

 

 

Bu kategoride etkinlik bulunamadı.

Facebook

ETKİNLİK TAKVİMİ

November 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Kullanıcı GİRİŞİ

LOG IN