Ankara çıkışlı - hareketli Günübirlik ve kalmalı-konaklamalı kültür ve doğa turları, Gap turu Ankara, Karadeniz turları Ankara, Amasra turu, Kapadokya turu, İstanbul turu, Okul turları, Şile Ağva turları

0312 417 67 06

6 Ülke - 1 Karadeniz 10-20 Mayıs 2015

10 Gece 11 Gün

Türkiye, Bulgaristan, Romanya, Ukrayna/Kırım, Rusya, Gürcistan

Değerli Misafirlerimiz,

Bir ilk olarak bu turumuzda Karadeniz’e kıyısı olan ülkeleri ve şehirleri keşfe çıkıyoruz. Karadeniz’ e kıyısı bulunan 6 ülkeye ait turistik şehirlerin ziyaret edileceği bu özel turun bir ayrıcalığı da yurt içi Karadeniz kıyılarının Doğu-Batı Karadeniz olmak üzere görülüyor olmasıdır. Çok özel olan bu turumuzda Sinop Kalesi’nden Yalta Kırlangıç Kayası’na buluşmak üzere…

PROGRAMIMIZ

1.     GÜN 10 Mayıs İSTANBUL

Grubun belirleyeceği buluşma noktasında operasyon ekibimizle 22.00’da buluşuyor, Kapıkule sınır kapısına hareket ediyoruz.

2.     GÜN 11 Mayıs BURGAZ, VARNA, KÖSTENCE

Pasaport işlemleri sonrasında Bulgaristan tarafına geçiyor ve sabah saatlerinde Burgaz’a varıyoruz. Burgaz turunu müteakip Bulgaristan’ın bir diğer kıyı şehri Varna’ya transfer oluyoruz. Varışı takiben yapılacak olan şehir turunda; Roma Hamamı, Arkeoloji Kompleksi, Bazilika ve Katedral görüldükten sonra Romanya’ya doğru yol alıyoruz. Geceleme Köstence’de otelimizde.

 

 

3.     GÜN 12 Mayıs  KÖSTENCE-ODESSA

Otelde alınacak olan kahvaltı sonrasında Köstence şehir turumuzu yapıyoruz. Turumuzda; dünyaca ünlü Mamaia sahilini görüp panaromik gezimizi tamamladıktan sonra Ukrayna’nın gözdesi Odessa’ya yol alıyoruz. Varışı takiben otelimize transfer oluyoruz. Geceleme Odessa’da.

4.     GÜN 13 Mayıs ODESSA-NIKOLAYEV-CANKÖY-SIMFEREPOL

Otelde alınacak olan kahvaltı sonrasında yapılacak şehir turunda; Potemkin Merdivenleri, Tolstoy Sarayı ve Catherine Plazası, “Promorsk Bulvarı,  Düğün Sarayı, Derybasivska Caddesi, Ukrayna Ulusal Bankası, ana Sinagog görüldükten sonra Kırım’ın başkenti Simferepol’a hareket ediyoruz. Güzergahta Nikolayev ve Tatar yerleşkesi Canköy’ü görüyoruz. Varışı takiben yapılacak olan Simferepol şehir turunda ise Mimar Sinan’ın yapmış olduğu Cuma Camii, Odun Pazarı Kapısı, Tekkiye Dervişleri – Karay Turkları İbadethenesi, Sinagog ve Büyük Ortodoks Kilisesi’ni gördükten sonra otelimize transfer oluyoruz.  Geceleme otelimizde.

 

5.     GÜN 14 Mayıs YEVPATORYA-BAHÇESARAY-SEVASTOPOL-FAROS-YALTA

Otelde alınacak olan kahvaltı sonrasında Yalta’ya hareket ediyoruz. Güzergahta Yevpatorya, Bahçesaray, Sevastopol, Faros görülüyor. Varışı takiben otelimize transfer oluyoruz. Geceleme Yalta’da otelimizde.

 

6.     GÜN 15 Mayıs YALTA-ALUŞTA-SUDAK-KERÇ

Otelde alınacak olan kahvaltı sonrasında Yalta şehir turuna çıkıyoruz. Turumuzda Kırlangıç Tepesi, Livadya Sarayı ve eski şehir merkezini gördükten  sonra Kerç’e hareket ediyoruz. Güzergahta Aluşta, Sudak görülüyor. Kerç’e varışı takiben feribot ile Rusya anakarasına geçiyor, Sochi’ye yol alıyoruz (geceleme otobüste).

 

7.     GÜN 16 Mayıs SOCHİ-TİFLİS

Varışı takiben şehir turumuzu yapıyoruz. Turumuzda sahil şeridi, Neoklasik tarzdaki Sanat Galerisi,  Kışlık Tiyatro binası, Aziz Michael Katedrali, 74 metrelik Kule görülecek olan yerler arasındadır. Serbest zamanı müteakip Tiflise’e hareket ediyoruz.  Akşam saatlerinde Tiflis’e varıyor ve otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelimizde. Akşam yemeği güzergahta alınacaktır.

 

8.     GÜN 17 Mayıs BATUM

Otelde alınacak olan kahvaltı sonrasında Tiflis şehir turunu yapıyoruz. Turumuzda; Nalikala Hisarı, Metekhi Kilisesi, Sameva Katedrali ve Eria Tepesi görülecek olan yerler arasındadır. Tur sonrasında Batum’a hareket ediyoruz. Geç saatlerde Batum’a varıyoruz. Akşam yemeği güzergahta. Geç saatlerde Batum’a varıyoruz. Geceleme otelimizde.

 

9.     GÜN  18 Mayıs BATUM-HOPA-RİZE-TRABZON-GİRSUN

Otelde alınacak olan kahvaltı sonrasında Batum şehir turuna çıkıyoruz. Turumuzda;  Kilise,  Saat Kulesi,Avrupa Meydanı, Bulvar Gezisi, Batum Piazza meydanı, Poseidon Heykeli, Batum Tiyatro Binası, sahil görülecek olan yerler arasındadır. Tur sonrasında Türkiye tarafına geçiyor, Hopa, Rize, Trabzon şehir turlarını yaparak Giresun’a geliyoruz. Geceleme Giresun’da. Akşam yemeği ve geceleme otelde.

 

10.     GÜN 19 Mayıs GİRESUN-SAMSUN-SİNOP

Otelde alınacak olan kahvaltı sonrasında şehir turumuzu tamamlayıp Sinop’a hareket ediyoruz. Güzergahta Ordu, Samsun şehir turlarını yapıyor Sinop’ta otelimize transfer oluyoruz. Geceleme ve akşam yemeği otelimizde.

 

11.     GÜN 20 Mayıs SİNOP-İSTANBUL

Otelde alınacak olan kahvaltı sonrasında Sinop şehir turunu  yapıyor, İstanbul’a hareket ediyoruz. Geç saatlerde İstanbul’a varıyoruz.

Hoş Geldiniz!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HAREKET NOKTAMIZ

10 Mayıs 2015, 22:00

ÜCRET

İki kişilik odada kişi başı: 759 €, tek kişi farkı 100 €

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

Program kapsamında belirtilen tüm turlar

Program kapsamında belirtilen tüm transferler

8 gece  4 yıldızlı otellerde oda-kahvaltı konaklama

9 akşam yemeği (bazı yemekler otellerde, bazı yemekler güzergah gereği restoranlarda alınacaktır)

Sigorta

Türkçe rehberlik hizmetleri

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Tüm şahsi harcamalar

Programda belirtilmeyen öğünler

Vize 120 € (yeşil pasaporta vize yoktur)

Yurt dışı çıkış harcı

Müze girişleri

Bu kategoride etkinlik bulunamadı.

Facebook

ETKİNLİK TAKVİMİ

November 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Kullanıcı GİRİŞİ

LOG IN