Ankara çıkışlı - hareketli Günübirlik ve kalmalı-konaklamalı kültür ve doğa turları, Gap turu Ankara, Karadeniz turları Ankara, Amasra turu, Kapadokya turu, İstanbul turu, Okul turları, Şile Ağva turları

0312 417 67 06

Uzun Avrupa-1 / 11 Ülke - 17 Şehir 26 Temmuz - 08 Ağustos 2015

- Bulgaristan, Sırbistan, Macaristan, Slovakya, Avusturya, Çek Cumhuriyeti, Fransa, İtalya, Hırvatistan, Makedonya, Yunanistan

PROGRAMIMIZ

1. GÜN 26 Temmuz

11.00’da gurubun belirleyeceği buluşma noktasında buluşuyor, 11.30’da özel otobüsümüzle Kapıkule sınır kapısına hareket ediyoruz. Yolda verilecek olan çeşitli molalarla 23.00 sularında Kapıkule sınır kapısında oluyoruz.

2.GÜN 27 Temmuz SOFYA, BELGRAD, BUDAPEŞTE

Sınır kapısına varışı takiben pasaport işlemleri sonrasında Bulgaristan tarafına geçiyor ve Sofya’ya yol alıyoruz. Sabah saatlerinde Sofya’ya varıyor, Sofya panaromik turunda; Belgrad’a hareket ediyoruz.  Belgrad şehir turunda;  Budapeşte’ye yol alıyoruz. Akşam saatlerinde Budapeşte’ye varıyor panaromik turumuzu yapıyoruz. Turumuzda;  otelimize transfer oluyoruz.  Geceleme Budapeşte’de otelimizde.

3.GÜN 28 Temmuz BUDAPEŞTE, BRATİSLAVA, VİYANA, PRAG

Otelde alınacak olan kahvaltı sonrasında  Viyana’ya hareket ediyoruz. Güzergahta Bratislava turumuzu yapıyoruz. Sonraki durağımız Viyana. Viyana şehir turumuzda;  ’nı gördükten Prag’a yol alıyoruz. Geceleme Prag’ta otelimizde.

4.GÜN 29 Temmuz  PRAG

Otelde alınacak olan kahvaltı sonrasında Prag şehir turumuzu yapıyoruz. Şehir turumuzda;  Gece 23.50’de Prag’tan Paris’e hareket ediyoruz. Geceleme otobüsümüzde.

5.GÜN 30 Temmuz  PARİS

Öğleye yakın saatlerde Paris’e varıyor ve otelimize transfer oluyoruz. Dinlenmenin ardından akşam saatlerinde Paris şehir turumuzu yapıyoruz; Mombart Ressamlar Tepesi, Şanzelize görülecek olan yerler arasındadır.  Geceleme otelimizde.

6.GÜN 31 Temmuz PARİS

Otelde alınacak olan kahvaltı sonrasında otelimizden ayrılıyoruz, Paris şehir turumuza devam ediyoruz. Eyfel Kulesi, Notredame Katedrali, Sen Nehri görülecek olan yerler arasındadır. Loure müzesini dileyenler gezebilir. Serbest zaman sonrasında  23.50’de Milano’ya hareket ediyoruz.

7.GÜN 01 Ağustos MİLAN0, PİSA, FLORANSA, ROMA

Sabah saatlerinde Milano’ya varıyor, yapılacak olan tur sonrasında Pisa’ya hareket ediyoruz. ; Pisa Kulesi, Campo Di Miracoli Vaftishanesi, Katedral Meydanı görülecek olan yerler arasındadır. Sonrasında Floransa’ya geçiyoruz. ise Arno Nehri, Pante Vecchio Köprüsü, Santa Maria Del Fiore Bazilikası, San Giovanni Battista Vaftizhanesi, Giotto’nun Çan Kulesi görülecektir. Bir sonraki durağımız Roma. Geceleme otelimizde.Geceleme otelimizde.

8.GÜN 02 Ağustos ROMA

Otelde alınacak olan kahvaltı sonrasında Roma şehir turunu yapıyoruz. Colezyum, Aşk Çeşmesi, Piazza Venezi, İspanyol Meydanı, İspanyol Merdivenleri, Vatikan, San Pietro görülecek olan yerler arasındadır. Serbest zaman sonrasında otelimize transfer oluyoruz.Geceleme otelimizde.

9.GÜN 03 Ağustos ROMA-RİMİNİ

Otelde alınacak olan kahvaltı sonrasında Roma’da serbest zaman alıyor ve akabinde Rimini’ye hareket ediyoruz.  Geceleme Rimini’de.

10.GÜN 04 Ağustos  RİMİNİ

Otelde alınacak olan kahvaltı sonrasında tam gün serbest zaman alıyoruz. Dileyenler denize girebilir. Geceleme otelimizde.

11.GÜN 05 Ağustos RİMİNİ-VENEDİK-DUBROVNİK

Otelde alınacak olan kahvaltı sonrasında Venedik’e transfer oluyoruz. Turumuzda; San Marco Meydanı, Grand Kanal, San Marco Bazilikası görülecek olan yerler arasındadır. Tur sonrasında serbest zaman alıyoruz.  23.50’de Dubrovnik’e hareket ediyoruz. Geceleme otobüsümüzde.

12.GÜN 06 Ağustos DUBROVNİK

Sabah saatlerinde Dubrovnik’e varışı takiben otelimize transfer oluyoruz. Öğleden sonra Dubrovnik şehir turuna çıkıyoruz, turumuzda;

Geceleme otelimizde.

13.GÜN 07 Ağustos DUBROVNİK-ÜSKÜP-SELANİK

Otelde alınacak olan kahvaltı sonrasında Üsküp’e gidiyoruz. Varışı takiben şehir turunu yapıyoruz; turumuzda, Bir sonraki durağımız Selanik. Otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelimizde.

14.GÜN 08 Ağustos SELANİK-KAVALA-ANKARA

Otelde alınacak olan kahvaltı sonrasında Atatürk’ün evini ziyaret ediyoruz. Sonraki durağımız Kavala. Kavala şehir turunda Kavalalı Mehmet Ali Paşa Külliyesi-Hamamı (dışarıdan), liman görülecek olan yerler arasındadır. Tur sonrasında sınır kapısına varıyor, gümrük işlemleri sonrasında Türkiye tarafına geçiyoruz. Yolda verilecek olan çeşitli molalarla geç saatlerde Ankara’ya varıyoruz.

İki kişilik odada kişi başı: 999 €

Tek kişi farkı: 349 €

GÖRÜLECEK YERLER

 Sofya, Belgrad, Budapeşte, Bratsilava, Viyana, Prag, Paris, Milano, Pisa, Floransa, Roma, Rimini, Venedik, Dubrovnik , Üsküp, Selanik, Kavala

HAREKET NOKTAMIZ

26 Temmuz 2015,

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

- Gece  3 yıldızlı oteller ya da butik tesislerde oda-kahvaltı konaklama.

- Tüm şehirlerdeki şehir turları

- Türkçe rehberlik hizmetleri

- Program kapsamındaki transferler ve ulaşım

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

- Seyahat sigortası

- Vize

- Programda belirtilmeyen öğünler

- Tüm şahsi harcamalar

- İçecekler

- Yurt dışı çıkış harcı

Bu kategoride etkinlik bulunamadı.

Facebook

ETKİNLİK TAKVİMİ

November 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Kullanıcı GİRİŞİ

LOG IN