Ankara çıkışlı - hareketli Günübirlik ve kalmalı-konaklamalı kültür ve doğa turları, Gap turu Ankara, Karadeniz turları Ankara, Amasra turu, Kapadokya turu, İstanbul turu, Okul turları, Şile Ağva turları

0312 417 67 06

Yılbaşı İtalya 31 Aralık 2015

FLASH PROMOSYON

YILBAŞI DÖNEMİ

İTALYA BELLA

MİLANO (1)& CENOVA (1)& VENEDİK (1)

Türk Havayolları Tarifeli Seferi ile

                                              31 Aralık 2015 Hareket …3 Gece

 

Avantajlı Ekstra Tur Paketi :  Como Turu (45 euro) + Floransa Turu (65 euro) / Turlarımız paket (toplu) olarak alındığında 110 Euro yerine 85 Euro olacaktır. (Tur esnasında lokal acente rehberine ödenir)

 

( San Marco Adasına Özel Tekne ile Geçiş, Şehir Konaklama Vergileri ve Giriş Ücretleri Dahil )

 

PROGRAMIMIZ

 

31 Aralık               İSTANBUL – MİLANO

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali THY kontuarı önünde saat 08:30’da hazır bulunulması. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Havayolları TK 1901 sefer sayılı uçuşu ile saat 10:55’te Milano’ya hareket ve yerel saat ile 13:00’te varışın ardından alanda bekleyen özel otobüslerimiz ile Milano şehir turu için hareket.  Italya’nın moda başkentinde şehir turumuz başlıyor. Turumuz esnasında ünlü opera binası La Scala, Duomo Meydanı ve Katedrali, birçok ünlü markanın bulunduğu keyifle alışveriş yapabileceğiniz La Galeria, Porta Romano görülecektir. Serbest zamanın ardından otelinize dönüş, Arzu eden misafirlerimiz ile rehberinizin belirleyeceği saatte Yılbaşı gala yemeği, Milano by night turu için otelde buluşma(100euro).

** 20:00 – 22:00 arasında yılbaşı gala yemeği alınacaktır. (Limitli lokal içecek dahildir.) Sonrasında Milano by night turu için otelden hareket. Duomo meydanında prosecco ikramı ile geri sayım kutlamaları yapılacak olup, 02:00’da otellerimize geri dönüş.

 

01 Ocak                 MİLANO – CENOVA

Sabah kahvaltısının ardından 11.00 ' da Cenova’ya hareket. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Como turuna katılabilirler (45 Euro). Como Gölü Alp dağlarının eteklerinde yer alan, dünya jet sosyetesinin vazgeçilmez tatil yerlerinden olan yeşilin mavi ile buluştuğu cennetten bir köşedir. Ardından Cenova’ya hareket. Varışa istinaden panoramik şehir turu ve otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

 

02 Ocak                 CENOVA – VENEDİK

Sabah kahvaltısının ardından Venedik’e hareket. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Floransa turuna katılabilirler (65 Euro). Turumuz esnasında; Duomo, Uffizi Sarayı, Michelangelo Meydanı, Çan Kulesi, Vaftizhane, Santa Croce Meydanı görülecek yerler arasındadır. Floransa şehir turunun ardından Venedik’e hareket. Varışa istinaden Venedik şehir turu. Bu güzel şehirde bulunan kanallar ve köprülerden geçerek San Marco Meydanı ve San Marco Kilisesi, Dükler Sarayı, Çan ve Saat Kulesi görülecek yerler arasındadır. Geceleme otelinizde.

 

03 Ocak                 VENEDİK – İSTANBUL

Sabah kahvaltısından sonra odaların boşaltılması ve Venedik havalimanına hareket. Türk Havayolları’nın TK 1834 sefer sayılı uçuşu ile saat 12:55’te İstanbul’a hareket. Türkiye yerel saati ile 16:25’te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

31 Aralık 2015 – Yılbaşı

2 ve 3 Kişilik

Oda / Kişibaşı

Tek Kişilik

Oda Farkı

3 – 12 Yaş

Çocuk

0 – 2 Yaş

Çocuk

3* & 4* Oteller

 

499 Euro

150 Euro

449 Euro

150 Euro

 

 

                                       OTEL İSİMLERİ

Milano

( Yarı Merkezi )

Cenova

( Yarı Merkezi )

Venedik

***

4* Barcelo Milano

3* Idea San Siro Hotel

3* Una Hotels

4* Hotel Cristallino

4* La Meridiana - M.Veneto

3* Hotel Innocenti

4* Noventa Hotel - Di Piave

3* Hotel Massimo D’azeglio

3* Tulip Inn Hotel – Padova

 

 

*** Venedik konaklamaları Padova, Mestre, Mogliano Veneto, Noventa Di Piave bölgelerinden birinde sunulmaktadır.

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

— Türk Havayolları ile İstanbul (SAW) – Milano/Venedik – İstanbul (SAW) gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti,

— Programda belirtilen otellerde 3 gece oda kahvaltı bazında konaklamalar, 

— Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli,

— Panoramik Milano, Cenova ve Venedik şehir turları,

 Profesyonel rehberlik hizmetleri,

— Özel tekne ile Venedik-San Marco adasına geçiş,

— Otel vergileri & Turist şehir vergileri.

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

— Vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro )

— İsteğe bağlı seyahat sigortası (10 Euro)

— Program dışı ekstra turlar ve kişisel harcamalar,

— Yurtdışı çıkış vergisi  (15 TL)

— İsteğe bağlı rehber bahşişleri (kişi başı 10€)

— İsteğe bağlı şoför bahşişleri (kişi başı 05€)

 

ÖNEMLİ NOTLAR & UYARILAR

***Tur Programımız minimum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur acenteniz aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.

 

***Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acenteniz tarafından bildirilecektir.

***Fuar, kongre, konser,etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen lokasyonlardan veya km’ lerden daha fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acenteniz tarafından bilgi verilecektir.

*** 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.

***Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

***Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin  genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından acentemiz,sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda  imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

***Ekstra turlar , servis aldığımız yerel acenta tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki  müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

 

***Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

*** Acentemiz, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Acentemiz, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

 

Vize

T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan acentemiz sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. 

T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına ; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.

 

 

HAREKET NOKTAMIZ

31 Aralık 2015, 10:55

Bu kategoride etkinlik bulunamadı.

Facebook

ETKİNLİK TAKVİMİ

November 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Kullanıcı GİRİŞİ

LOG IN