Ankara çıkışlı - hareketli Günübirlik ve kalmalı-konaklamalı kültür ve doğa turları, Gap turu Ankara, Karadeniz turları Ankara, Amasra turu, Kapadokya turu, İstanbul turu, Okul turları, Şile Ağva turları

0312 417 67 06

Paris (3) - Brüksel (1)- Amsterdam (2) - Lüksemburg(1) 04 Haziran 2015

Yaz Dönemi

BENELUX & PARIS

PARİS (3) - BRÜKSEL (1)- AMSTERDAM (2) - LÜKSEMBURG(1)

Türk Havayolları ile

04, 05, Haziran & 17, 24, 31 Temmuz & 07,14, 21, 28 Ağustos&

04, 18 Eylül& 02 Ekim 2016 Hareket7 Gece

( Lüksemburg Gidiş – Lüksemburg Dönüş )

Avantajlı ekstra geziler :

A PAKETİ : Schengen &Reims, (50 Euro) + Brugge & Gent ( 50 Euro) + Köln& Cochem -Mosel Vadisi (50 Euro) &Outlet(25Euro)

+ Amsterdam Kanal Turu (15 euro) = 190 Euro yerine150 EURO(0-2 yas ücretsiz, 3-12 %50 indirimli)

 

B PAKETİ:Schengen&Reims (50 Euro) + Romantik Paris Gece Turu (35 Euro)  + Paris İkonları Ve Seine Nehri (80 Euro) + Brugge&Gent ( 50 Euro) + Amsterdam Kanal Turu (15 Euro)+ Mega Hollanda (85 Euro) + Köln &Cochem -Mosel Vadisi(50 Euro)&

Outlet (20 Euro) =390 Euroyerine320 Euro(0-2 yas ücretsiz, 3-12 %50 indirimli)

PROGRAMIMIZ

 

1. Gün                   ISTANBUL – LÜKSEMBURG – PARİS

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali önünde saat 07.00’dehazır bulunulması. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK 1353 sefer sayılı uçuşu ile 09.20’deLüksemburg’a uçuş. Yerel saat ile 11.45’da varış ve Havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüzle Paris’e hareket. Yol üzerinde arzu eden misafirlerimiz ile Schengen&Reims(50Euro) turuna katılabilirler. Turumuzda; Luxemburg’da imzalanmış dünyaca ünlü anlaşmaya da adını veren kasabası Schengeni panoramik olarak görebilir, Fransız krallarıntaç taktıkları yer olarak Fransa tarihinde önemli bir rol oynayan Reims kentini gezebilir, özel köpüklü şampanyaların tadına bakabilirsiniz. Tur bitimi Parise hareket. Varışımızın ardından otele yerleşme. Arzu eden misafirlerimiz ile rehber eşliğinde (yürüyerek/toplu taşıma ile) ekstra olarak düzenlenecek olan Romantik Paris turuna Yemeksiz(35 Euro)/ Yemekli(65 Euro) katılabilirler. Filmlere, resimlere, şarkılara, şiirlere konu olmuş aşkın kenti Paris’i gece panoramik olarak görebilecek Eyfel kulesindeki kısa ışık gösterisini izleyecek, tüm dünyanın en tanınmış caddesi Champs Elysees’de dolaşma imkanı bulacaksınız. Tur bitimi otele transfer .Geceleme otelimizde.

 

2. Gün                   PARİS

Sabah kahvaltısının ardındanpanoramik Paris şehir turu. Tur bitimiarzu eden misafirlerimiz ekstra olarak organize edilecek Paris ikonları ve Seine Nehri turumuza katılabilirler. (80 Euro). Turumuzda şehrin doyumsuz manzarasını izleme olanağı bulacağımız, Paris'in olduğu kadar Fransa’nın da sembolü olan Eyfel Kulesine çıkıyoruz. Daha sonra, tekne ile Seine Nehri Gezisi’ne çıkıyoruz. Paris’in en muhteşem binalarını yakından görecek, Seine Nehri’nin köprülerinin altından geçerek unutulmaz anlar yaşayacaksınız. Bu tekne gezisi sırasında görülecek yerler arasında; Amerikan Kilisesi, Millet Meclisi, Dışişleri Bakanlığı, Orsay Müzesi, Cité Adası, Notre Dame Katedrali, Adliye Sarayı, Conciergerie Hapishanesi, Belediye Sarayı, Modern Sanatlar Müzesi ve Louvres Sarayı bulunmakta. Nehir gezisi sonrası şehrin en ilgi çeken merkezlerinden biri olan hareketli Pigalle Semti’nden geçerek, günümüzde halen bohem yaşamın devam ettiği Ressamlar Tepesi adıyla bilinen Montmartre Tepesine fünikülerle çıkacağız. Burada Sacré-Coeur’ü (Adaklar Kilisesi) gördükten sonra, Ressamlar Meydanı’nda portrenizi yaptırmak ve yemek için serbest vaktiniz olacak. Ressamlar Tepesi gezisinin ardından, vergisiz parfüm, saat ve hediyelik eşyaları alabileceğiniz Benlüx mağazasına hareket ediyoruz. Benlüx Mağazasından sonra, StMichel bölgesindeki Meryem Ana'ya ithaf edilmiş olan dünyaca ünlü Notre Damme Katedrali'ni panoramik olarak görüyor ve Lüksemburg Bahçelerini görmek üzere yolumuza devam ediyoruz. Lüksemburg Bahçelerini gördükten sonra turumuz sona eriyor. Tur bitiminde otele transfer. Arzu eden misafirler Lido Show (125 Euro) turuna katılabilirler. 60 yıldır devam eden danslı gösterileriyle Paris gecelerinin en görkemli kabarelerinden biri olan LIDO SHOW u bizler için ayrılmış özel masalarda şampanya eşliğinde izleme fırsatı bulabileceklerGeceleme otelinizde.

3. Gün                   PARİS

Sabah kahvaltısıvetamgünserbestzaman. ArzuedenkonuklarımızrehberiniztarafındanekstraolarakorganizeedilebilecekolanDisneyland(Disneyland Park ve Walt Disney Stüdyoları)turuna (100 Euro) ,Loure ve Versaillesturuna(150 Euro) yada VersaillesBahçelerituruna (55 Euro) katılabilirler.

 

Disneyland turumuzda; Paris’e36 km. uzaklıktaki, Avrupakıtasının tek Disney parkı, rüyalardünyası Disneyland parkiçerisindekigezimizde, Hayaletlerevi, Mark Twain’inGemisi, çılgın made treni, Indiana Jones, Robinson’ un evi, Karayipkorsanlarımağarası, bebeklerdünyası, yıldızlarturu, 3 boyutlusinema, uzayayolculuk, denizaltımacerası, araba yarışpistigibiaktivitelerlebüyükler de en azküçüklerkadareğlenecekve Disney karakterleriyleberabergünboyuncaçokkeyiflianlaryasayacağız. Disney karakterleriningeçittörenininardındansezonagörekapanışsaatlerineuygunolarakParis’egeridöneceğiz.

Louvre ve Versailles turu: Louvre Müzesi (Fransızca: le Musée du Louvre). Fransızihtilâlinden sonra 1793 senesinde, Fransa'daaçılanilk devletmüzesidir.Paris'tebulunan bu müzeemsalleriarasında en ünlülerindendir.2012'de 9.7 milyonkişininziyaretettiği Louvre, dünyada en çokziyaretedilensanatmüzesidir.Versailles Sarayı:1661’de  inşaasınabaşlanılantipikFransızşatosuolan Versailles günümüzdemüzeolarakkullanılır.

 

VersaillesBahçelerituru :Versailles şatosununmimarıAndre le Notre tarafındanyapılmışmuhteşembahçelerinigezeceğiz.

 

4. Gün                   PARİS–BRUKSEL

Sabah kahvaltısının ardından Brüksel’e hareket arzu eden misafirlerimiz yol üzerinde düzenlenecek olan Lille(20Euro),Brugge& Gent turuna ( 50Euro) katılabilirler.Turumuzda Fransa’nın Belçika sınırındaki en büyük şehri olan Lille’ipanoramik olarak görebilir, dantelleri ve goblenleri ile ünlü şirin ortaçağ kenti Brugge‘ü gezebilir, Gent’i görebilirsiniz. Tur bitimi Brüksel’ e hareket, varışımızın ardından panoramik şehir turu. Bruksel şehir turu esnasındaKraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Place, Borsa Binası, Atomium ve Heysel stadyumu görülecek yerler arasındadır. Daha sonra otelinize transfer ve yerleşme.

 

5. Gün                   BRUKSEL – AMSTERDAM

Sabah kahvaltısının ardından Amsterdam’a hareket. Varışımızın ardından panoramik şehir turu. Turumuzda;Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Çiçek Pazarı, Kırmızı Fener Sokağı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele hareket ve yerleşme. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Amsterdam Kanal turuna (15 Euro) katılabilirler. Geceleme otelinizde.

 

6. Gün                   AMSTERDAM

Sabah kahvaltısı ardından arzu eden konuklarımızla ekstra olarak düzenlenecek Mega Hollanda turumuzda; Marken&Volendamve Yel Değirmeni, ziyaret edilecek olup sonrasında Hollanda’nın gözde şehirleri Rotterdam, Gouda, Delft, Den Hague panoramik olarak görülecektir. (85 Euro) Tur bitimi geceleme otelinizde.

 

7. Gün                   AMSTERDAM – LUXEMBURG

Sabah kahvaltısı ardından Luxemburg’ a hareket ediyoruz. Arzu eden misafirlerimiz yol üzerinde ekstra düzenlenecek olan Köln&Cochem-Mosel Vadisi(50 Euro )&Outlet(25 Euro)turuna katılabilirler.Gotik Katedrali, alışveriş caddeleri ve Rhein Nehri Köln’de görülecek yerler arasında. Köln’ün ardından ise arzu eden misafirlerimiz alışveriş imkanı bulabilecekleri Outlet turuna katılabilirler. Ardından turumuza muhteşem güzellikteki manzarası, şatoları ve şarapları ile ünlü Mosel Nehri kıyısındaki Cochem’le devam ediyoruz.Tur bitimi Luxemburg’a hareket ediyor ve otelimize yerleşiyoruz. Geceleme otelimizde.

 

8. Gün                   LUXEMBURG

Sabah kahvaltısı ardından Luxemburg şehir turu ve serbest zaman. Ardından uçak saatine bağlı olarak Havalimanına transfer ve Türk Havayollarının TK 1354 sefer sayılı uçağı ile 12:45’de İstanbul’a uçuş ve 17.00’de Atatürk Havalimanına varış. İç hat bağlantısı alan misafirlerimiz uçuşlarına müsait olan saatlerde devam edeceklerdir. Turumuzun sonu.

 

OTELLER

2 ve 3 Kişilik

Oda / Kişi başı

Tek Kişilik

Oda Farkı

03 – 12 Yaş

Çocuk

0 –2 Yaş

Çocuk

3*& 4*  Oteller

599Euro

250 Euro

549Euro

150 Euro

 

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

—Havalimanı vergileri—Türk Havayolları ile İstanbul-Lüksemburg / Lüksemburg -İstanbul parkurunda uçak bileti—Seçilecek kategori otellerde oda kahvaltı konaklamalar —Alan/otel/alan transferleri—Özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri—Amsterdam, Brüksel, Paris, Lüksemburg’da panoramik şehir turları—Profesyonel rehberlik ve asistanlık hizmetleri—Otel vergileri —Turist Şehir vergileri

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

—Vize ücreti, servis bedeli ( 120 EURO )—Zorunlu sigorta ücreti (10 EURO)—Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları—Yurt dışı çıkış harcı bedeli—Müze ve ören yerleri girişleri—Şoför tipleri 5 Euro (isteğe bağlı)

 

 

OTEL İSİMLERİ

Amsterdam (Şehir Dışı)

Brüksel (Yarı Merkezi)

Paris (Şehir Dışı)

Lüksemburg*

4* HyattPlaceHoofddorp

4* NH Hotels

3* Best Western Hotels

3* CampanileHotels

4* NH Hotels

3* ThonHotels

3* IbisHotels

3* IbisHotels

3* IbisHotels

3* Best WesternHotels

3* CampanilleHotels

4*NovotelLuxembourg

 

*Luxemburg konaklamaları; Luxemburg, Belval, Thionville, Leıweng ve Kirchbergbölgelerindeyapılacaktır

 

ÖNEMLİ NOTLAR

***Tur Programımız minimum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur acenteniz aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.

***Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acenteniz tarafından bildirilecektir.

***Fuar, kongre, konser,  etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’ lerdenve lokasyonlardanfazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acenteniz tarafından bilgi verilecektir.

*** 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coachbed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.

***Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

***Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından acentamız sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

***Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

***Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

*** Sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için alternatif bilgiler bulunduğu durumda konaklayacağınız otel(ler)i gezi hareketinden 48 saat önce öğrenebilirsiniz.

*** Disneyland ekstra tur esnasında rehberlik hizmeti gidiş – dönüş transferi esnasında verilecektir, Park içerisinde rehberlik hizmeti bulunmamaktadır.

***Disneyland turu çift park yetişkin fiyatı 100 Euro, 03-12 yaş çocuk 75 Euro, 0-2 yaş ücretsizdir.

*** Paris ikonları turu yetişkin fiyatı 80 Euro, 03-12 yaş çocuk 40 Euro, 0-2 yaş ücretsizdir. Eiffel kulesinde 2. Kata çıkış mevcuttur. Arzu eden misafirler hava şartları müsait olduğu takdirde tur esnasında kişi başı 6.5 Euro fark ödeyerek 3. katına çıkabilirler.

*** Louvre Müzesi &Versaille sarayı turu yetişkin fiyatı 150 Euro, 03-12 yaş çocuk 75 Euro, 0-2 yaş ücretsizdir. Kısıtlı yerimiz olduğu için turun ilk günü rehber rezervasyon yaptırılması gerekmektedir.

*** VIP Room gece klübü turumuz min 6 kişi olmak şartı ile gerçekleşecek olup, turumuza Tek yön transfer, Asistanlık hizmeti, Özel masa, limitli içecek dahildir. Turun ilk günü rehber rezervasyon yaptırılması gerekmektedir.

*** Yemekli Romantik Paris Gece turumuzda menü 3 courstanolusanfix mönüdür. A la cartedeğildir.İçecek hariçtir.

 

 

VİZE

***T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile başvurulması gerekmektedir.

***T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

*** Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. ***Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan acentamız sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.

***Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.

***18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz

 

Acentamız, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Acentamız, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.
 

 

HAREKET NOKTAMIZ

04 Haziran 2015, 07:00

Bu kategoride etkinlik bulunamadı.

Facebook

ETKİNLİK TAKVİMİ

November 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Kullanıcı GİRİŞİ

LOG IN