Ankara çıkışlı - hareketli Günübirlik ve kalmalı-konaklamalı kültür ve doğa turları, Gap turu Ankara, Karadeniz turları Ankara, Amasra turu, Kapadokya turu, İstanbul turu, Okul turları, Şile Ağva turları

0312 417 67 06

Baştan Başa Gürcistan'ı Geziyoruz 17-24 Haziran 2017

Gürcistan’a Batum'dan girip, bir uçtan bir uca dolaşıp, tekrar Batum'dan çıkacağız bu gezide. 7 gece 8 günlük bir macera. Özel aracımız ve rehberimiz yanımızda olacak elbette. Sürprizlere açık olmanız gereken, bazı bölümleri doğaçlama gelişebilecek bir etkinlik bu. Şimdiden gezi planınıza eklemeniz ve biletlerinizi henüz fiyatlar çok ucuzken almanızı öneririz.

PROGRAMIMIZ

Gezi planı kısaca şu şekilde:

1.Gün Cumartesi:Trabzon’dan aracımıza bindikten sonra Batum’a doğru yola çıkacağız. Yaklaşık 2,5 saatte Artvin Hopa Sarp sınır kapısına varacağız.Gürcistan henüz vize istemiyor, bu nedenle pasaport olmadan, kimliklerle geçmek mümkün.Öğleden sonra Batum'a ulaşacağız, konaklayacağımız mekana eşyalarımızı bırakıp Batum Botanik parka doğru kısa bir gezinti yaptıktan sonra Batum'da keyifli bir akşam geçireceğiz.

2.Gün Pazar: Kahvaltı sonrası Kobuleti, Poti, Zugdidi şehirlerinden geçerek Yukarı Svaneti Bölgesi’nin merkezi Mestia kasabasına ulaşmayı planlıyoruz. Havanın güzel olacağını göz önünde bulundurursak yol üzerinde Kobuleti'de bir deniz molası vereceğiz, öğlen yemeğimizi burada yiyeceğiz. Yolumuz uzun ama bir o kadar da eğlenceli, nedenini yolda anlayacaksınız :) Konaklama Mestia'da

3.Gün Pazartesi: Sabahtan Mestia'da dolanıyoruz önce, fotograf açısından muhteşem bir bölge. Ardından aracımıza binip Chaaladi buzuluna ulaşmak için yola çıkacağız. Kolay , keyifli bir yürüyüşle bu bölgede zaman geçireceğiz. Akşam konaklama tekrar Mestia’da

4. Gün Salı: Mestia bölgesinde yürüyüş yapabileceğimiz o kadar çok rota var ki. Becho vadisine gidip Mazeri şelalesini ve Uşba buzulunu görelim bizce keyifli bir yürüyüşle. Dönüşte de Kergiani müzesini gezeriz. Akşam ev yapımı Gürcü şarapları eşliğinde Mestia’nın birbirinden güzel mekanlarından birinde yorgunluğumuzu atacağız elbette. Bu gece Mestia’da ki son gecemiz olacak sonuçta

5.Gün Çarşamba: Bugün hedefimiz Gürcistan’ın 2. en büyük şehri olan Kutaisi’ye ulaşmak olacak. Yolumuz yaklaşaık 6 saat sürecek. Zamanı iyi değerlendirdiğimiz takdirde Okatse Kanyonun'da yürüyüş yapıp, bu muhteşem şehrin ve doğanın tadını çıkartacağız. Konaklama Kutaisi'de.

6.Gün Perşembe: Sabah aracımızla yola çıkıp Gori, Mtskheta güzergahını takip ederek, Tiflis’e gitmeyi planlıyoruz. Yolumuz yine 6 saat kadar sürecek. Elbette geçtiğmiz şehirlerde uzun molalar verip, görülmesi gereken yerleri gördükten sonra geç saatlerde Tiflis'e varıyoruz.. Konaklama Tiflis

7.Gün Cuma: Bugün zamanımızı Tiflis ve civarına ayıracağız. Tiflis Botanik Parkında dolaşmak hoşunuza gidecektir. Serbest zamanımız olacak şehri keşfetmek için.

8.Gün Cumartesi: Sabah erken saatlerde dönüş için yola çıkıyoruz. Hedefimiz önce Batuma, oradan da Türkiye'ye geçmek olacak. Yolumuz yaklaşık 7 saat sürecek. Sarp sınır kapısından çıkıp Hopa üzerinden Trabzon'a dönüyoruz. Akşam yemeğimizi yedikten sonra vedalaşıyoruz.

Rehberimiz planlamada hava, yol ve diğer koşullara göre elbette değişiklikler yapılabilir. Konaklamalar 2-3 yıldızlı otellerde 2 kişilik odalarda olacak biçimde planlanmıştır.

17 Haziran 2017 Cumartesi saat 11:00 kadar Trabzon'da buluşalım. Uçak saatlerini buna uygun olarak ayarlamalısınız.

Etkinlik bedeli: Lüks turizm aracıyla olan tüm ulaşım masrafları(uçak hariç)+tüm rehberlikler+tursab masrafları ve seyahat sigortası+kahvaltı dahil konaklamalar 1600 TL.(Rehberler hariç 10 kişi ve üzeri  için geçerlidir. Altında kalınırsa kişi başı 100 lira eklenecektir.)

Kahvaltı hariç diğer öğünler (akşam yemeği ortalama 20-25 TL) ve eğer Mestia merkezli arazi koşullarına uygun araç kullanmamız gerekirse ortak kira bedeli dahil değildir.

Rehberler hariç maksimum 14 kişilik bir etkinliktir. Etkinliğe kesin katılım için etkinlik ücretini ya da en az yarısını size vereceğimiz iban numarasına yollamalısınız.

HAREKET NOKTAMIZ

17 Haziran 2017, 11:00

ÜCRET

Nakit Kredi kartı
tek çekim
İki kişilik odada kişibaşı 1600 TL 1600 TL

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

Ana transfer(uçak - otobüs ile olabilir) hariç tüm ulaşımlar, kahvaltı dahil konaklama, seyahat sigortası, rehberlik

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Öğlen ve akşam yemekleri, Yurtdışı çıkış pulu, özel harcamalar

YANINIZA ALIN

Uygun bir sırt çantası, yürüyüş ayakkabısı, var ise baton, hava şartlarının değişimini düşünerek mont - yağmurluk, denize girme olasılığını düşünerek mayo - havlu - terlik

Bu kategoride etkinlik bulunamadı.

Facebook

ETKİNLİK TAKVİMİ

November 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Kullanıcı GİRİŞİ

LOG IN