Ankara çıkışlı - hareketli Günübirlik ve kalmalı-konaklamalı kültür ve doğa turları, Gap turu Ankara, Karadeniz turları Ankara, Amasra turu, Kapadokya turu, İstanbul turu, Okul turları, Şile Ağva turları

0312 417 67 06

Küba Turu Promosyon 999€ 3 Dönem 24 Temmuz - 24 Eylül 2017

Promosyon tur 999€

PROGRAMIMIZ

1.GÜN İSTANBUL-PARİS-HAVANA 10:40 13:40/16:00 19:55

Sabah saat 07:45’ de İstanbul Atatürk Havalimanı EJDER TURİZM bankolarında buluşma. Bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Paris'e uçuş , daha sonra alanda beklemeyi takiben , Havana’ya yolculuğumuza devam ediyoruz. Akşam saatlerinde varış..Alanda karşılama ve CASA PARTICULAR- KÜBA PANSİYON TİPİ ÖZEL EVLER e geçiyoruz. [ kişi grup sayılarına göre odalarımız tek bina da olmayacaktır, aynı cadde-semt dahilinde, rehberimiz ilgili dağıtmayı yapıyor- Bazı evler Müstakil Binalarda bazen Apartman dairesi konseptinde oluyor – Havana da kahvaltı servisleri seçilmiş özel restoranda hep birlikte gruba veriliyor ]

 
 
 
2.Gün HAVANA

Kahvaltı sonrası urumuzda HAVANA ŞEHİR TURU [ ÖĞLE YEMEKLİ TUR ] saat 09.00'da etkileyici tarihinin yanında dünya savaşlarından çok az zararla çıkmış ve ilk inşaa edildiği haliyle kendini korumuş, 50li ve 60lı yılların Amerikan arabalarının sıkça görülebildiği, İspanyol mimarisinin etkileyici örneklerine sahip Havana’yı tanıtmaya yönelik Havana Şehir Turu’nu gerçekleştiriyoruz. San Cristobal de la Habana'dan ismini alan Havana, İspanyollar tarafından kurulmuştur. Şehir turumuz modern Havana’dan başlıyor, artdeko ve modern mimarisi ile karışık Vedado Bölgesi'nden geçilerek dünyaca ünlü Devrim Meydanı'na doğru ilerliyoruz... Modern Havana’dan Eski Havana’ya 15 dakkika uzaklıkta zaman durmuş gibi kolonyal tarzı meydanları ve binaları karşımıza çıkıyor. Ünlü Capitol binasına uğryarak tarihi merkezine devam edeceğiz. Plaza de Armas, Plaza de la Catedral, Plaza Vieja ve Plaza de San Francisco de Asiz adım adım yürünerek eski sokakları gezecek ve çamaşır asılmış kırık dökük balkonlardan bizi izleyen ağzı purolu yaşlılar bizlere el sallayacak. Bol bol fotoğraf çekebilirsiniz. En değerli fotoğraflarınız siyah beyazlar olacak, kendinizi zamanında yolculuk yapmış gibi hissedecekseniz... La Bodeguita del Medio ve Floridita Bar’ı ünlü Ernest Hemingway'i hatırlatacak.. Bolero, Chachalar, Maraka ritmi içimizden doğacak... UNESCO’nun sit alanları listesinde yer alan başkentin eski şehrini kolaylıkla bir müzik cenneti denilebilmektedir. Bir turistin Havana’da hemen hemen gideceği her kafede, sokakta, barda, otelde ve restoranda, canlı müzik gruplarına rastlaması mümkündür. Öyle ki, insan bazen kendi ülkesinde dinleme olanağını bulduğu kaliteli Latin grupların çokluğu karşısında şaşırmakta ve o zaman müziğin bir Kübalı için hayatın vazgeçilmezlerinden olduğunu daha iyi anlamaktadır. Yağlı boya tablolar ve el işleri pazardan satın alabilirsiniz…geceleme evde.

 
 
 
3.Gün HAVANA

Kahvaltı sonrası EXTRA TURUMUZvar , Arzu eden misafirlerimiz için, öğle yemekli-tam gün Pinar del RioVinales Vadisi turu ( 95€ ) .Bu turumuzda önce tütün tarlaları gezecek, nasıl yetiştirildiği hakkında bilgilendirilecek ve sonra da Pinar del Rio'daki Puro Fabrikası'na gideceğiz. Los Jazmines tepesinden Vinales Vadisi’nin manzarası seyredildikten sonra öğle yemeğini El Palenque Restaurant'ta yiyeceğiz. Cueva del Indio mağarasının içindeki nehri sandalla gezerek geçtikten sonra Mural de la Prehistoria'da inanılmaz güzel doğada Leovigildo tarafından çizilmiş bir yağlı boya tablosu sizi bekliyor. Son olarak sürpriz bir yerli aile ziyareti yapılacaktır. Ardından Havana'ya geri dönüyoruz. 

 
 
 
4.Gün HAVANA

Kahvaltı sonrası EXTRA TURUMUZ var , Arzu eden misafirlerimiz için, öğle yemekli-tam gün VARADERO SAHİLLERİ TURU ( 85€ ) Varadero sahillerine bir tur yapacağız, Matanzas bölgesinden geçerek, güzergahımız üzerinde Küba’nın en yüksek otoyol köprüsüne yakın bir noktada yol molası da vermek sureti ile, manzara izliyoruz, Varadero sahil bölgesine ulaşıyoruz yolculuğumuz yaklaşık 2,5 saat sürecektir.Varışımızı takiben, güzel bir yerel tesiste (Bu bir otelde olabilir) ÖĞLE YEMEĞİ servisinide alabileceğimiz ve YÜZME imkanı bulacağımız bir özel gün bizleri bekliyor. Güzel kumsalında vakit geçirdikten sonra yeniden Havana ‘ya dönüş yapıyoruz

 
 
 
5.Gün HAVANA

Bugün serbest günümüzde Havana ‘dayız.Geceleme Havana ‘da.

 
 
 
6.Gün ve 7.Gün için EXTRA TUR

Bu tura Katılmayan misafirlerimiz Havana ‘da konaklamaya ve serbest zamanlarını geçirmeye devam edeceklerdir. 

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası serbest gün..Arzu edenler için EXTRA TUR. (Bu turumuz 2 Gece konaklamalıdır-Bu konaklamalar Küba kültürünü en yakından yasabileceğiniz CASA PARTICULAR yani EV konaklamasıdır. Kübalı ailelerin pansiyon olarak işlettiği kendi evlerinde kalma ve aynı atmosferi paylaşma imkanımız olacak. Trinidad ‘da konaklanacak.) Bugün ilk olarak UNESCO dünya mirası listesindeki CIENFUEGOS kentini ve meydanı ve eski Tiyatroyu ziyaret edeceğiz. ÖĞLE YEMEĞİ yerel restoranda alınacak.Daha sonra Trinidad şehrine devam ediyoruz. 

 
 
 
7.GÜN: TRINIDAD

Trinidad şehir turumuzu yapacağız. Tarihi sokaklarında yürüyeceğiz.Plaza Mayor,ROM müzesi ziyaret edeceğiz, Canchánchara Barda özel yöresel kokteylden tadacağız,turumuzun sonunda Bir gece konaklayacağımız ‘’ CASA PARTICULAR ‘’ Kübalı ailenin evine gideceğiz, bazı evler 2 bazı evler üç odalarıdr, grup sayımıza göre birkaç eve yayılıp, bu geceyi gerçek Küba atmosferinde, hareketli sokaklarında geçireceğiz. 

 
 
 
8.GÜN: SANTA CLARA -HAVANA

Sabah çok erken Kahvaltı sonrası saat 07:30 da Santa Clara ‘ya Yolculuğumuz başlıyor., merkezi Küba’nın başkenti hareket.. Plaza Ernesto Che Guevara , CHE müzesi ziyaretimizi yapacağız.. Burası ,hergün yüzlerce kişinin ziyaretine geldiği yerdir.Yine Santa clara merkezde yer alan eski tren rayları ve zırhlı tren anıtını ziyaret edeceğiz. ÖĞLE YEMEĞİ turumuz sonrası yerel bir restoranda alınacaktır. Daha sonra Havana ‘ya yöneliyoruz, ve havalimanına geçiyoruz, Havana merkeze girmeden havalimanına geçiyoruz. Uçuş saatimiz 16:35 Bu turumuzda 2 GECE CASA konaklamalu + 2 Öğle yemeği+ Tüm ziyaretler +Rehberlik Hizmeti Dahil Çift Kişilik Odada Kişi Başı 235 € dur.(2Gece / 3Gün) Odada Tek Kişi Kalmak isteyenler 60€ ilave fark ödüyorlar.

8.Gün HAVANA / İSTANBUL UÇUŞU 16:35 Bugün Havana ‘dan ayrılıyoruz. Uçuş saatimiz 16:35 , KLM hava yolları ile AMSTERDAM aktarmalı dönüş yolculuğumuz başlıyor. Geceleme uçakta.

HAREKET NOKTAMIZ

24 Temmuz 2017, 01:00

ÜCRET

KREDİ KARTI
Taksit Sayısı
Ücret
 • Tek Çekim
  999 €
 

1)  NAKİT ÖDEMELER / TEK ÇEKİM KREDİ KARTI /  BANKA HAVALESİ  :

Kayıt esnasında Tur bedelinin %30 u ödenir. Kalan Meblağ Tur hareketine 45Gün kala tamamlanır.(  Promosyon kampanyaları kendilerine özel şartları olabilir .Onlar Turun kendi sayfasında ayrıca belirtilmiştir)  Ödemelerinizi yetkili  satış acentalarımız aracılığı ile  nakit veya Merkez ofisimize gelerek nakit, ve yahut aşağıda verilmiş Banka hesaplarımıza havale edebilirsiniz. Ödemenizi takiben,Ödeme dekontunuzu lütfen bize iletiniz.(Merkez Ofise ) Kredi kartı ödemelerinizi uzaktan -Mail order-Talimatla da yapabilirsiniz. (Tek çekimli işlemlerde)

2) KREDİ KARTI TAKSİT İMKANI :

Aaşağıda belirtilen Tüm bankalarla  anlaşmalı Taksit  seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Bankalar  dönem dönem yeni kampanyalar uygulamakta olduğu için , bu tablonun yanında, Özel avantajları, yeni duyuruları web sitemizden takip edebilirisniz yada kayıt esnasında satış /kayıt yetkilimize  sorabilirsiniz. Taksit kampanyaları Yönetimi ilgili Bankalar tarafından yönetilmektedir.Kampanya ve oranları hemen hemen her ay değişmektedir. Bazı bankalarda Taksitler Uzaktan talimatlı satışlarda mümkün olamıyor,aşağıdaki oranlar Merkez ofisimizde direkt yapılan işlemlerde uygulanan oranlardır. Diğer  seçenekleride  lütfen sorunuz.

 

İki Kişilik Oda
Dönem
2 Kişilik Odada 
Kişi Başı
Tek Kişi
Ekstra Kişi
1. Çocuk
2. Çocuk
3. Çocuk
24/07/2017-24/09/2017
1,170 € 
999 €
1,170 € 
999 €
1,170 € 
999 €
(1-4) 500 €
(1-4) 500 €
(1-4) 500 €
 
Üç Kişilik Oda
Dönem
2 Kişilik Odada 
Kişi Başı
Tek Kişi
Ekstra Kişi
1. Çocuk
2. Çocuk
3. Çocuk
24/07/2017-24/09/2017
1,170 € 
999 €
1,170 € 
999 €
1,170 € 
999 €
(1-4) 500 €
(1-4) 500 €
(1-4) 500 €
 
Tek Kişilik Oda
Dönem
2 Kişilik Odada 
Kişi Başı
Tek Kişi
Ekstra Kişi
1. Çocuk
2. Çocuk
3. Çocuk
24/07/2017-24/09/2017
1,360 € 
1,250 €
1,360 € 
1,250 €
1,360 € 
1,250 €
(1-4) 625 €
(1-4) 625 €
(1-4) 625 €
 

Fiyata Dahil Olanlar

 

 

Fiyata Dahil Hizmetler   :

 • AIR FRANCE /KLM Havayolları  ile ISTANBUL-AMSTERDAM -HAVANA -PARIS  -ISTANBUL  uçak bileti ve havalimanı vergileri

 [  UÇUŞ SAATLERİ  AYLIK OLAREAK GÜNCELLENEBİLİR! BİLET KESİLMEDEN  SAATLERİ TEYİD EDİNİZ]

 • Programda belirtilen tüm urlar Tüm Transferler.
 • 7Gece  Havana EVLERDE KONAKLAMA
 • HAVANA 1 ÖĞLE  YEMEĞİ.
 • Havana’da EVLERDE KONAKLAMA
 • Kahvaltı servisi  vardır.(Kahvaltılar bazı evler için yakınındaki restoranlarda verilebilmektedir)
 • HAVANA  ŞEHİR TURU
 • HAVANA  HAVALIMANI TRANSFERLERİ
 • TÜRKÇE  REHBERLİK HİZMETİ
 • Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayanlar

 

 

 

Fiyata  Dahil Olmayan Hizmetler   : 
Küba  Vize ücreti (50 €)          NOT :  Yeşil pasaporta vize gerekmemektedir.
Programda açıkça belirtilmeyen  yemekler. EXTRA TURLAR.
Yurt dışı çıkış pulu (15 TL)  
TURUMUZUN YEREL SERVISLER-REHBER KAPTAN GARSON İÇİN BAHŞİŞLERİ Kişi  Başı : 50€ dur Bu ücret  Turun 1.günü çıkışta  Toplanır 
 
Extra turlar:Pınar DelRio(95€) Varadero (85€) Trinidad (235€)
Toplam :415€ > TAM PAKET İNDİRİMLİ : 385

 

 

Ulaşım

Transport 1 : 3E93HW - Names to be entered

Passengers

Last name

Origin

Destination

Departure date

Departure time

Arrival time

Flight number

CI

Status

                   

25

0

Istanbul, Ataturk (IST) - TURKEY

Paris, Charles de Gaulle (CDG) - FRANCE

24/09/2017

10:40

13:40

AF5089

N

 

Bu kategoride etkinlik bulunamadı.

Facebook

ETKİNLİK TAKVİMİ

November 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Kullanıcı GİRİŞİ

LOG IN