Ankara çıkışlı - hareketli Günübirlik ve kalmalı-konaklamalı kültür ve doğa turları, Gap turu Ankara, Karadeniz turları Ankara, Amasra turu, Kapadokya turu, İstanbul turu, Okul turları, Şile Ağva turları

0312 417 67 06

JAPONYA KORE Turu 11Temmuz 2018

TOKYO(4) OSAKA(2) SEUL(2) KYOTO HAKONE KOBE FUJI YANARDAĞI

JAPON HIZLI TREN YOLCULUĞU*

japonyakore1599

1. Gün 11 Temmuz 2018 İstanbul – Singapur- Tokyo 13:30 05:00+1

Sabah saat 10:30'da İstanbul Atatürk Havalimanı, Dış Hatlar Gidiş Terminali,

EJDER TURIZM görevlileri ile buluşuyoruz. Bilet ve pasaport işlemlerinin ardından,

SİNGAPUR Hava Havayolları'nın tarifeli saferi ile saat 13:30'da Singapur aktarmalı olarak Japonya'nın başkenti TOKYO ‘ya hareket ediyoruz. Gecemiz uçakta geçiyor.

2.Gün 12 Temmuz 2018 Singapur-Tokyo 08:00 15:55

.Saat 15:55'de Tokyo'ya varışımızın ardından otelimize transfer olacağız. Otele yerleştikten hemen sonra gece dışarı çıkmak isteyecek misafirlerimiz için bir aktivitemiz var.

AKŞAM| GECE TURU (extra Tur)

Bu akşam saat 17:30 da otelimizden ayrılacağız. METRO hattını kullanarak,

TOKYO KÖRFEZİ limanına geçiyoruz.

Tokyo Bay Cruise with Buffet Dinner and Oiran Show | 100€

AÇIK BÜFE yemekli, KÖRFEZ Tekne turu – Japon Geleneksel Kıyafetleri Gösterili

Tokyo Körfez tekne turumuzun , limandan hareket saati 19:00. Yemekli gece turumuz

2 saat sürecektir. Turumuzun bitiminde yine METRO hattını kullanıyoruz. Ve rehberimiz ile birlikte otelimize dönüyoruz.Hem şehirde yürüşyüş yapıyoruz hemde Japonya yerel hayatının içine karışıyoruz. Keyifli bir akşam turundan sonra otelimizdeyiz.Geceleme otelimizde.

OTELİMİZ : APA Hotel Tokyo 3* vb

3.Gün 13 Temmuz 2018 Tokyo

Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltıyı takiben, TOKYO şehir turumuzu yapacağız.Turumuz yarım gün sürecektir.Tur programımızda ,Japonya'nın ilk imparatoru Meiji'nin ruhunu tanrısallaştırmak için yapılan MeijiShinju Tapınağı'nı ziyaret ediyoruz , sonrasında TOKYO TOWER 'dan şehrin büyüleyici manzarasını izliyoruz.Yol üzerinde panoramik olarak NationalDietBuilding'igöreceğiz, Turumuzun sonunda TOKYO nunöeşhur caddesi GINZA STREET de mola veriyor ve turumuzun burada sonlandırıyoruz.Öğleden sonra serbest saatlerimizde Tokyo sokaklarını keşf etmeye devam ediyorsunuz.Geceleme otelimizde.

4.Gün 14 Temmuz 2018 Fuji Dağı - Hakone Turu

Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası serbest saatlerimiz başlıyor..

Arzu eden misafirlerimiz için ExtraTurumuz var.

HAKONE-FUJI YANARDAĞI- ASHİ GÖLÜ TURU TAM GÜN | 165€

ÖĞLE YEMEKLİ(japon Mutfağı)

Turumuz sabah 07:30 da otelimizden Özel Otobüsümüz ile başlıyor. Tam gün sürecek bu gezimizde Hakone/FUJİ dağı istikametine doğru yolculuğumuz başlıyor, rehberimizden Japonya hakkında bilgiler alıyoruz, FUJİayanardağı eteklerine ulaşıyoruz, 5.İstasyon olarak bilinen noktaya çıkacağız, buradan FUJİ manzarasını izliyoruz. Daha sonra ÖĞLE YEMEĞİ molası veriliyor, bugün menüde JAPON Mutfağının özel lezzetleri var. Yemekten den

ASHİ GÖLÜ kıyısına geçiyoruz, Japonya'nın kutsal göllerinden olan ve UNESCO koruması altına olan bu güzel yörede bir Tekne turuna katılıyoruz. Turumuzun bitiminde akşam saatlerinde TOKYO ‘ya döneceğiz.Geceleme Otelimizde.

5.Gün 15 Temmuz 2018 Tokyo

Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası serbest günümüz olacak. Arzu eden misafirlerimiz extra turumuza katılabilirler.

Kamakura Dev Budha - Hokoku-jiTağınağı | Bambu Bahçeleri Tam Gün | 125€

Öğle Yemekli | Geleneksel Japon Çayı servisi.

Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası , otelimizden rehberimiz ile birlikte ayrılıyoruz.

Kamakura Tokyo Körfezi bölgesine geçiyoruz, burada dev Budha Heykelini ziyaret edeceğiz,

Ziyaretimiz sonrası , yine Japon inanışında çok öenmi yer tutan Hokoku Tapınağına ziyaretimizi yapacağız, Geleneksel mekanda Japon Çayını tadıyoruz, Öğle Yemeğimizi Japon Mutfağının özel lezzetlerinden tadarak alacağız, turumuzun son bölümünde Kamakura Bambu Bahçesini ziyaret ediyoruz, ve turumuzu tamamlayarak, Otelimize geri döneceğiz.Geceleme Otelimizde.

6.Gün 16 Temmuz 2018 ‘'Hızlı Tren Yolculuğu'' TOKYO– OSAKA

Bu sabah Tokyo'dan ayrılacağız, Otelimizde alacağımız erken kahvaltı sonrası eşyalarımız ile otelimizden ayrılıyoruz. TREN istasyonuna geçiyoruz, Japonya'nın dünyaca ünlü HIZLI TRENİ yani yerel ismi ile ‘' Shinkansen ‘' deneyimi yaşayacağız. Saatte 300 km hıza ulaşabilen bu teknoloji harikası trenleri kullanarak, Tokyo'dan OSAKA'ya yolculuk edeceğiz.

[ Dikkat: Bagajlarımızı kendimiz istasyon içerisinde taşıyoruz, Trene binişte, Bagajların önde ve arka bölümde toplandığı bölümlere bizler yerleştiriyoruz]

Yolculuğumuz 2 saat kadar sürecektir.

Varışımızı takiben, Shin Osaka Tren istasyonundan otobüs ile ayrılıyoruz.

PANAROMİK Osaka Turumuzu yapacağız, yaklaşık 2 saat sürecek turumuzun sonunda konaklayacağımız ,Otelimize ulaşıyoruz. Otele yerleştikten sonra

OSAKA GECE YÜRÜYÜŞ TURU| AKŞAM YEMEKLİ | 95€

Osaka Gece sokakları Yerel Hayatı keşf etme ve akşam yemeği için dışarı çıkıyoruz. Şehrin iç mahallelerinde yürüyüşler yapıyoruz ve Japonların gece yemek yiyip, zaman geçirdikleri mekanları keşf ediyoruz, bu mekanlardan birinde , halk ile iç içe Akşam yemeği yiyoruz.

Geceleme Otelimizde. OTEL :APA Hotel Osaka 3*vb

7.Gün 17 Temmuz 2018 Kyoto Nara Kobe Turu

Bu sabah kahvaltıdan sonra serbest günümüz başlıyoru. Misafirlerimiz extra turumuza katılabilirler.

TAM GÜN / ÖĞLE YEMEKLİ

KYOTO- NARA ve KOBE TURU | 155€

Bu sabah 07:30 da otelimizden ayrılıyoruz, tur otobüsümüz ile Osaka şehrinin çevresinde yer alan üç önemli kenti ziyaret edeceğiz.

Yolculuğumuzun ilk durağı KYOTO şehir olacak , Kyoto'ya varışımızda şehri panoramik olarak geziyoruz. ShogunAshiagaYoshimitsu için Zen inancına göre inşa edilmiş KinkakujiMabedibir diğer adı ile ALTIN TAPINAK ziyaretimizi yapacağız.

Daha sonra Japon Mutfağı Açık BÜFE bir öğle yemeği bizleri bekliyor gezimizin devamında, ikinci durağımız NARA kenti olacak ve UNESCO Mirasları listesindekiTODAJİ tapınağını ziyaret ediyoruz, burada bahçesinde Nara geyiklerini de görüyoruz, serbestçe çevrede gezinmekteler. Turumuzun son nokasıKOBEşehir olacak, Koba ‘ye varışımızı takiben, KobeIKUTA tapınağını ziyaret edeceğiz. Turumuzun finalini KOBE Mozaik isimli yeme içme mekanında bir final mola ile veriyoruz, misafirlerimizden arzu edenler , kendileribirşeyler içip yiyebilirler (tur fiyatına dahil değil)

Turun sonunda Osaka'ya dönüyoruz. Geceleme otelimizde. P

ROGRAM

8.Gün 18 Temmuz 2018 (ARA UÇUŞ) OSAKA-SEUL

Bu sabah çok erken saatlerde otelimizden ayrılıyoruz ve OSAKA Havalimanına geçiyoruz. Yerel Hava Yolu ile Kore'nin başkenti SEUL ‘e uçuşumuzu yapmak üzere işlemlerimizi yapıyoruz. Yolculuğumuz 2 saat sürecek.Varışı takiben havalimanından ayrılıyoruz ve Otelimize geçiyoruz. Bugün Öğleden sonra SEUL şehir turumuzu yapacağız. Turumuzdaki ilk durağımız şehrin Namsan Bölgesi'nde bulunan 7934 metrekarelik içinde Hanok denilen Joseon Hanedanı döneminden günümüze kadar gelen geleneksel Kore evlerinin bulunduğu NamsangolHanok Köyü, bu ziyaretimiz sonrası 262 metrelik Namsan Tepesi'ne çıkıp, buradan şehrin doyumsuz manzarasını seyrediyoruz.Turumuzun son noktası şarkısı ile meşhur olan , Gangnam semti, Seul ‘un hareketli caddelerinden birisi olan bu noktada arzu edenler serbest zamanlarını değerlendirebilirler yada aracımızla otelimize dönebilirler.

Geceleme Otelimizde. OTELİMİZ : Babylon Hotel 3*vb

9.Gün 19 Temmuz 2018 SEUL

Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası serbest saatlerimiz olacak,

Tam Gün Extra Tur | Öğle Yemekli | 125€

KUZEY- GÜNEY KORE HUDUT BÖLGESİ – KORE SAVAŞI ANITLARI

Bu sabah KORE tarihinden hepimizin çok yakından bildiği bir hadisenin yaşandığı

Kuzey-Güney Savaşı bölgesine, ‘' TAMPON BÖLGE'' ye gideceğiz. Birleşmiş Milletler kuvvetlerinin halen aktif olarak görev yaptığı ara bölgeyi , Imjingak Barış Köprüsünü KORE savaşıanıtınıziyaretediyoruz. Yerelrehberimizdensınırve savas hakkındadetaylıbilgialıyoruz.Bubölgeyegirilirkenhalensıkıgüvenliktedbirleriuygulanmaktadır. (yanınızapasaportlarınızıalınız) TurumuzuniçerisindeÖğleYemeğimizdevardır.TurumumuzunsonundayenidenSeul ‘e döneceğiz

[ Bilgi : TürkOrdusunun – ÇİNHalkOrdusuileyaptığımuharebeler (Kore Savaşı ) alanımeşhur Kuru-nibölgesi , bugünKuzey Kore topraklarındabulunmaktadır.]

10.Gün 20 Temmuz 2017 SEUL-İSTANBUL 16:40 22:05

Bugün SEUL ‘de son günümüz, kahvaltı sonrası serbest satlerimiz ve son alış veriş imkanımız olacak, Uçuş saatimiz 16:40, Öğle saatlerinde saat 11:30 da odalarımızı boşaltacağız, otelin lobisinden hareket saatimiz 13:30 , Havalimanına geçiyoruz ve Singapur HY tarifeli seferi ile Singapur aktarmalı olarak Istanbul dönüş yolculuğumuz başlıyor.Geceleme uçakta.

11.Gün 21 Temmuz 2017 İstanbul 01:45 07:45

07:45'de İstanbul'a varış ve turumuzun sona ermesi.

[ ÖNEMLİBİLGİ : TUR İÇERİSİNDE beliritilen extra turların , Öğle ve Akşamyemekleri Japonve Kore Mutfağından lezzetlerdir. Katılımcıların farklı menü talebi karşılanması mümkün değildir ]

UÇAK SAATLERİ;

SQ 391 11JUL ISTSIN 1330 0500+1

SQ 632 12JUL SINHND 0800 1555

SQ 609 20JUL ICNSIN 1640 2205

SQ 392 21JUL SINIST 0145 0745

ÜCRETE DAHİL HİZMETLER:

•  Singapur Havayolları İle İstanbul/Tokyo(Haneda) -Seul/ İstanbul Uçak Yolculukları,Bileti

•  OSAKA- SEULarasıYerel Hava Yolu Tek yön bileti .

•  3 yıldızlıOtellerde -Oda KahvaltıKonaklama

•  TOKYO(4 GECE) OSAKA (2 GECE ) SEUL(2 GECE ) olarakgeceleme: 8 Gece

•  Tokyo Yarım Günlük Pananromik Şehir Turu

•  Osaka 2 saatlik Panaromik şehir turu

•  SEULYarım Günlük Şehir turu

•  Alan/Otel/Alan veŞehirlerarası tüm Transferler,

•  HavalimanıVergileri

•  Assist Card SeyahatSigortası

•  Ejder Turizm TürkçeRehberlikHizmetleri

BU TURDA VİZE YOKTUR.

Pasaportlarınızın geçerlilik süresi en az girişen sonra 6 ay olma zorunluluğu vardır.

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

•  YurtdışıÇıkışFonu (15 Ytl),

•  Her Türlü Otel Ekstraları ve Kişisel Harcamalar, Extra Turlar.

•  BU TURUN HİZMET BAHİŞLERİ TOPLAMI - 100€ dur. İlk gün havalimanında toplanır.

Extra Turlarınkatılımyetersayısı , 20 Kişidir. Dahaazsayılarda, Özeltur yapılmaz, başkalarınındaiçindeolduğukatılımlı tur paketlerindenyeralınır . Karma gruplaradahilolunur.

EXTRA TURLAR TAM PAKET TOPLAMI : 765 EURO yapmaktadır.

Bu paketi Tam katılım sağlayan misafirlerimize İNDİRİMLİ FULL PAKET : 715€ dur

Bu kategoride etkinlik bulunamadı.

Facebook

ETKİNLİK TAKVİMİ

November 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Kullanıcı GİRİŞİ

LOG IN