Ankara çıkışlı - hareketli Günübirlik ve kalmalı-konaklamalı kültür ve doğa turları, Gap turu Ankara, Karadeniz turları Ankara, Amasra turu, Kapadokya turu, İstanbul turu, Okul turları, Şile Ağva turları

0312 417 67 06

Kuzeyin İncileri 17 Ülke 24 Şehir 29 Temmuz - 16 Ağustos 2018

KUZEYİN İNCİLERİ II 17 Ülke/24 Şehir Ülkeler:BULGARİSTAN - ROMANYA-- MACARİSTAN - SLOVAKYA ( Transit ) - POLONYA - BEYAZ RUSYA - RUSYA - FİNLANDİYA - İSVEÇ - NORVEÇ - DANİMARKA - ALMANYA - İSVİÇRE - İTALYA - SLOVENYA ( Transit) - HIRVATİSTAN ( Transit) - SIRBİSTAN Şehirler:BÜKREŞ - CLUJ NAPOCA - DEBRECEN - LUBNİN -- MİNSK - MOSKOVA - PETERSBURG - HELSİNKİ -TURKU - STOKHOLM- OSLO - GÖTEBURG ( Transit) - MALMÖ ( Transit) - KOPENHAG- ROSTOCK - HAMBURG - BERLİN - MÜNİH- ZÜRİH - MİLANO - VENEDİK - TRİESTE- BELGRAD - SOFYA – İSTANBUL

PROGRAMIMIZ

1.GÜN –28/29TEMMUZ : İSTANBUL – BÜKREŞ, CLUJ-NAPOCA

23.30’da Bakırköy Ömür Restoran’da özel otobüsümüze yerleşiyor  HamzaBeyli sınır kapısı için hareket ediyoruz. Varışı takiben pasaport ve gümrük işlemleri sonrasında BULGARİSTAN’dan geçip,TUNA nehri üzerindeki RUSE sınır kapısından giriş yaparak sabah saatlerinde ROMANYA'nın Küçük Paris diye adlandırılan güzel başkenti BÜKREŞ’ e varıyoruz. Panoramik şehir turumuzu müteakip CLUJ-NAPOCA’ya hareket ediyoruz. Yaklaşık beş saat sürecek bir yolculuk sonrasında otelimize transfer oluyoruz.

GECELEME  CLUJ- NAPACO 'da OTELİMİZDE.

 

2.GÜN -30TEMMUZ : DEBRECEN, LUBNİN

Otelde alınacak kahvaltıyı takiben, panoramik CLUJ-NAPOCA şehir turu sonrasında, iki saatlik  bir yolculuk ile

MACARİSTAN'ın şirin kenti  DEBRECEN’e varıyoruz. Şehir merkezinde verilecek olan serbest zaman  sonrasında POLONYA’ya hareket ediyoruz. Yaklaşık 7 saat sürecek olan bir yolculuk sonrasında LUBNİN şehrine geliyor ve otelimize transfer oluyoruz..

GECELEME  LUBNİN ' de OTELİMİZDE.

 

3.GÜN - 31 TEMMUZ :  BELARUS ( BEYAZ RUSYA ) MİNSK

Otelde alınacak olan kahvaltı sonrasında LUBNİN şehir turuna çıkıyoruz. Akabinde 5-6 saat sürecek olan bir yolculuk ile, Beyaz Rusya’nın MİNSK şehrine varıyoruz. Panoramik olarak yapılacak şehir turu ve verilecek serbest zaman sonrasında, 24.00’da toplanma yerinde buluşarak, yaklaşık 7 saat sürecek bir gece otobüs yolculuğu ile MOSKOVA' ya hareket ediyoruz.

GECELEME OTOBÜSÜMÜZDE.

 

4.GÜN - 01AĞUSTOS : MOSKOVA - 1. GÜN

Sabah saatlerinde merak edilen Başkent Moskova’da oluyoruz. Varışı takiben Türkçe bilen Lokal bir rehberle şehir turuna çıkıyoruz. Kızıl Meydan, GUM Alışveriş Merkezi, ARBAT Caddesi, NOVODEVİÇ Mezarlığı ( NAZIM HİKMET’in MEZARI ) görülecek olan yerler arasındadır.  Tur sonrasında otelimize transfer oluyoruz.

GECELEME  MOSKOVA ' da OTELİMİZDE.

 

5 .GÜN -02AĞUSTOS : MOSKOVA -  2. GÜN

Otelde alınacak kahvaltı sonrasında TAM GÜN serbest zaman alıyoruz. Moskova'yı doyarak tanıma ve gezme fırsatı buluyoruz. Dileyen misafirlerimiz şehir müzelerini gezebilir. Muhteşem geçecek bir günün ardından 23.30’da buluşma noktamızdabir araya geliyor, ST. PETERSBURG’ için hareket ediyoruz.

GECELEME OTOBÜSÜMÜZDE.

                                                                                       

6. GÜN- 03AĞUSTOS : ST. PETERSBURG - 1.GÜN

 

Verilecek olan molalar ile yaklaşık 8 saatlik otoban yolculuğu sonrasında, sabah saatlerinde  ST. PETERSBURG’a varışı takiben  lokal rehberimizle şehir turuna çıkıyoruz. Turumuzda; dünyanın en ünlü mimar ve sanatçılarının en güzel örneklerinin sergilendiği caddeleri ve şehrin tarihi ve turistik yerlerini görme imkanı buluyoruz. Ünlü yazarların kitaplarında işlenen NEVSKYPROSPECT, Eski Liman Fenerleri, Darphane, Saat Kulesi, Deli Petro Heykeli, Kışlık Saray, Saray Meydanı, Amirallik Binası ve AVRORA Zırhlısı görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından otelimize transfer oluyoruz.

GECELEME ST.PETERSBURG 'da  OTELİMİZDE.

 

7. GÜN - 04AĞUSTOS : ST. PETERSBURG - 2. GÜN

Otelde alınacak olan kahvaltı sonrasında serbest olarak verilecek olan zamanda TAM GÜN adalar ve kanallar ile ünlü muhteşeme şehir ST.PETERSBURG’u gezebilirsiniz. Köprüler, müzeler, tarihi binalar, altın kubbeli kiliseler sizleri bekliyor.

GECELEME ST.PETERSBURG ' da OTELİMİZDE

 

8 .GÜN- 05 AĞUSTOS :   HELSİNKİ - TURKU

Otelde alınacak  kahvaltı sonrasında ST. PETERSBURG’dan ayrılıyor; yaklaşık 4 saat sürecek olan bir yolculuk sonrasında FİNLANDİYA’nın  başkenti HELSİNKİ’ye varıyoruz. Panoramik şehir turu sonrasında, 1,5 saat muhteşem manzaralar, göller izleyerek yol alıyor ve feribota bineceğimiz  diğer Finlandiya şehri TURKU' ya  varıyoruz. Güneşin geç batmasından istifade ederek panoramik  tanıtıcı bir şehir turu yapıyor ve otelimize yerleşiyoruz.

GECELEME TURKU ' da  OTELİMİZDE.

 

9 .GÜN- 06 AĞUSTOS : STOCKHOLM

Feribotun sabah erken kalkış saatine göre hareket ederek, otelde erken alınacak olan kahvaltı sonrasında FİYORDLARı göreceğimiz muhteşem bir Feribot yolculuğu ile TURKU dan ayrılarak, İsveç’in başkenti STOCKHOLM’e akşam saatlerinde varıyoruz. Varışı takiben panoramik olarak kısa bir tur yapıp otelimize transfer oluyoruz.

GECELEME  STOKHOLM' de OTELİMİZDE.

 

10 .GÜN- 07 AĞUSTOS:STOCKHOLM

Otelde alınacak olan kahvaltı sonrasında TAM GÜN serbest zaman olarak STOCKHOLM’ü geziyoruz. Alış veriş merkezleri, her şeyin organik olarak satıldığı ve çoğu esnafın Türk olduğu meydan pazarını geziyoruz. Ve tabii ki  STOKHOLM' e özgü geyik etinin lezzetini tadıyoruz. Gece şehrin eğlence mekanlarında dolaşıp eğleniyoruz. GECELEME STOKHOLM' de OTELİMİZDE

 

11. GÜN - 08AĞUSTOS:OSLO

Otelde erken alınacak kahvaltı sonrasında NORVEÇ' in Başkentine OSLO'yahareket ediyoruz. Yaklaşık 5,5 saat sürecek muhteşem manzaralı yolculukta İSVEÇ- NORVEÇ sınırını ayıran köprüde fotoğraf  molası veriyor, akabinde OSLO'ya varıyoruz.Havanın geç kararmasından yararlanarak  şehrin göbeğinde yer alan doyumsuz Norveç ' in ünlü  VİGELAND  PARK' ı  zamanın el verdiği sürede geziyor ve otelimize transfer oluyoruz.

GECELEME  OSLO' da OTELİMİZDE.

 

12. GÜN -09 AĞUSTOS  : KOPENHAG

Otelde alınacak  kahvaltı sonrasında Danimarka’nın başkenti KOPENHAG’a hareket ediyoruz. Yaklaşık olarak 6,5 saatlik bir yolculukta GÖTEBURG ve MALMÖ şehirlerini panoramik olarak  gördükten sonra DÜNYANIN EN UZUN DENİZ ALTI TÜNELİ olan ÖRESUND Tüneli ve ASMA köprüsünden geçerek, KOPENHAG' a varıyoruz. Varışı takiben panoramik şehir turumuzu yapıyor ve otelimize transfer oluyoruz.

GECELEME  KOPENHAG' da OTELİMİZDE.

 

13. GÜN -10AĞUSTOS : HAMBURG

Otelde alınacak olan kahvaltı sonrasında HAMBURG’a hareket ediyoruz. 2,5 saatlik bir yolculuk sonrasında otoban ve sonra LÜBECK ( veya ROSTOCK )kısa bir feribot yolculuğu ile Hamburg’a geçiyoruz. Varışı takiben vaktin uygun olması halinde panoramik şehir turuna çıkıyoruz. Gece ise ST. PAULİ bölgesini gezip eğleniyoruz.

GECELEME  HAMBURG' da OTELİMİZDE.

 

14. GÜN - 11 AĞUSTOS : BERLİN

Otelde alınacak olan kahvaltı sonrasında Berlin’e hareket ediyoruz. Yaklaşık 3 saat sürecek olan (288 Km) bir yolculuk sonrasında Berlin’e ulaşıyoruz. Tam gün BERLİN' de geziyoruz. Geç saatlere kadar Berlin gecelerini de görüp buluşma noktamıza gelerek 23.50’de Münih’e hareket ediyoruz.

GECEOTOBÜS YOLCULUĞU

 

15. GÜN - 12 AĞUSTOS : MÜNİH

Yaklaşık 7 saat sürecek otoban yolculuğu sonrasında sabah saatlerinde Olimpiyat şehri  MÜNİH’ de oluyoruz. OLİMPİYAT STADYUMU kompleksini, MARİEN PLATZ'ı gezdikten sonra şehir turunu yapıyor, İSAR Nehri’ni görüyoruz. Öğle saatlerinde otelimize transfer oluyor ve serbest zaman alıyoruz.

GECELEME  MÜNİH' de OTELİMİZDE.

 

16 .GÜN13 AĞUSTOS : ZÜRİH - MİLANO

Sabah otelde alınacak kahvaltıdan sonra, otoban ile 2,5 saatlik kısa bir yol ile ZÜRİH 'i panoramik tanıma fırsatından sonra, AVRUPA’NIN PARİS den sonra en büyük moda merkezi olan İTALYA ' ya , MİLANO şehrine devam ediyoruz.Milano ya varış sonrasında DUOMO meydanı ve KATEDRALİ ile muhteşem GALLERİA çarşısını gezip belki biraz  alış veriş imkanı buluyor; sonrasında otelimize transfer oluyoruz.

GECELEME MİLANO' da OTELİMİZDE

 

17 GÜN - 14 AĞUSTOS : MESTRE-VENEDİK-TRİESTE

Otelde alınacak olan kahvaltı sonrasında yaklaşık 2,5 saatlik manzaralı bir yolculuk sonrasında VENEDİK’e geliyoruz. Teknelerle Kanallar şehri  VENEDİK’e varışı takiben panoramik bir tur sonrasında dönüyor ve konaklayacağımız  İTALYA’ nın başka bir sahil  şehri  TRİESTE’ye hareket ediyoruz. 1,5 saatlik bir yolculuk sonrasında otelimize transfer oluyoruz. İsteyen misafirlerimiz  şehri gezebilir.

GECELEME  TRİESTE ' de OTELİMİZDE.

 

18 GÜN - 15 AĞUSTOS : BELGRAD

Otelde alınacak olan kahvaltı sonrasında BELGRAD' a hareket ediyoruz. Yaklaşık 7 saat sürecek yolculuk sonrasında Sırbistan’ın başkenti BELGRAD’a ulaşıyoruz. Varışı takiben Kale Meydan, Terazi Meydan, Cumhuriyet Meydanı gördükten sonra otelimize transfer oluyoruz. GECELEME BELGRAD ' da OTELİMİZDE.

 

19 GÜN - 16 AĞUSTOS : BELGRAD-SOFYA- İSTANBUL DÖNÜŞ

Otelde alınacak olan kahvaltı sonrasında yaklaşık 5 saat sürecek olan bir yolculuk sonrasında Sofya’ya varıyor, panoramik şehir turu sonrasında Kapıkule sınır kapısı için hareket ediyoruz. Varışı takiben pasaport ve gümrük işlemleri sonrasında Türkiye tarafına geçiyor ve geç saatlerde İstanbul’da oluyoruz.

                                                                                                                                            

19 GÜN - 15  GECE OTEL KONAKLAMA + kahvaltı

3   GECE OTOBÜS YOLCULUĞU -

1   GÜN  DÖNÜŞ YOLCULUĞU

 

 

HAREKET NOKTAMIZ

29 Temmuz 2018, 23:30

ÜCRET

İki kişilik odada kişi başı 1349 €'dur.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

  • 15 gece 3 yıldızlı otellerde oda-kahvaltı konaklama
  • Program kapsamındaki tüm tur ve transferler
  • Feribot yolculukları
  • Bazı bölgelerde lokal rehberlik hizmetleri

 

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  • Programda belirtilmeyen öğünler
  • Tüm şahsi harcamalar
  • Vize
  • Yurt dışı çıkış harcı
  • Otellerde minibar harcamaları

 

Bu kategoride etkinlik bulunamadı.

Facebook

ETKİNLİK TAKVİMİ

November 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Kullanıcı GİRİŞİ

LOG IN