Ankara çıkışlı - hareketli Günübirlik ve kalmalı-konaklamalı kültür ve doğa turları, Gap turu Ankara, Karadeniz turları Ankara, Amasra turu, Kapadokya turu, İstanbul turu, Okul turları, Şile Ağva turları

0312 417 67 06

Karadeniz Karadeniz Karadeniz... 05-14 Haziran 2015

Değerli Misafirlerimiz bir ilk olarak bu turumuzda Karadeniz’e kıyısı olan ülkeleri ve şehirleri keşfe çıkıyoruz. Programımızın adının Karadeniz Karadeniz Karadeniz olmasının nedeni; Dış Karadeniz, Batı ve Doğu Karadeniz kıyılarını tur programımızın kapsamında olmasıdır. Yurt içi ve yurt dışı Karadeniz kıyılarının gezildiği bu turda buluşmak dileği ile saygılarımızı sunarız.

PROGRAMIMIZ

KARADENİZ KARADENİZ KARADENİZ;

Dış Karadeniz, Doğu Karadeniz, Batı Karadeniz

05-14 Haziran 2015

9 Gece 10 Gün

7 Ülke;

Türkiye, Bulgaristan, Romanya, Ukrayna, Kırım, Rusya, Gürcistan

Değerli Misafirlerimiz bir ilk olarak bu turumuzda Karadeniz’e kıyısı olan ülkeleri ve şehirleri keşfe çıkıyoruz. Yurt içi ve yurt dışı Karadeniz kıyılarının gezildiği bu turda buluşmak dileği ile saygılarımızı sunarız.

 

1.     GÜN 05 Haziran ANKARA

Kumrular Sokak buluşma noktasında operasyon ekibimizle 20.00’da buluşuyor, Kapıkule sınır kapısına hareket ediyoruz.

2.     GÜN 06 Haziran BURGAZ, VARNA, KÖSTENCE

Pasaport işlemleri sonrasında Bulgaristan tarafına geçiyor ve sabah saatlerinde Burgaz’a varıyoruz. Burgaz turunu müteakip Bulgaristan’ın bir diğer kıyı şehri Varna’ya transfer oluyoruz. Varışı takiben yapılacak olan şehir turunda; Roma Hamamı, Arkeoloji Kompleksi, Bazilika ve Katedral görüldükten sonra Romanya’ya doğru yol alıyoruz. Geceleme Köstence’de otelimizde.

 

3.     GÜN 07 Haziran  KÖSTENCE-ODESSA

Otelde alınacak olan kahvaltı sonrasında Köstence şehir turumuzu yapıyoruz. Turumuzda; dünyaca ünlü Mamaia sahilini görüp panaromik gezimizi tamamladıktan sonra Ukrayna’nın gözdesi Odessa’ya yol alıyoruz. Varışı takiben otelimize transfer oluyoruz. Geceleme Odessa’da.

4.     GÜN 08 Haziran ODESSA-NIKOLAYEV-CANKÖY-SIMFEREPOL

Otelde alınacak olan kahvaltı sonrasında yapılacak şehir turunda; Potemkin Merdivenleri, Tolstoy Sarayı ve Catherine Plazası, “Promorsk Bulvarı,  Düğün Sarayı, Derybasivska Caddesi, Ukrayna Ulusal Bankası, ana Sinagog görüldükten sonra Kırım’ın başkenti Simferepol’a hareket ediyoruz. Güzergahta Nikolayev ve Tatar yerleşkesi Canköy’ü görüyoruz. Varışı takiben yapılacak olan Simferepol şehir turunda ise Mimar Sinan’ın yapmış olduğu Cuma Camii, Odun Pazarı Kapısı, Tekkiye Dervişleri – Karay Turkları İbadethenesi, Sinagog ve Büyük Ortodoks Kilisesi’ni gördükten sonra otelimize transfer oluyoruzGeceleme otelimizde.

5.     GÜN 9 Haziran YEVPATORYA-BAHÇESARAY-SEVASTOPOL-FAROS-YALTA

Otelde alınacak olan kahvaltı sonrasında Yalta’ya hareket ediyoruz. Güzergahta Yevpatorya, Bahçesaray, Sevastopol, Faros görülüyor. Varışı takiben otelimize transfer oluyoruz. Geceleme Yalta’da otelimizde.    

                  

6.  GÜN 10 Haziran YALTA-ALUŞTA-SUDAK-KERÇ

Otelde alınacak olan kahvaltı sonrasında Yalta şehir turuna çıkıyoruz. Turumuzda Kırlangıç Tepesi, Livadya Sarayı ve eski şehir merkezini gördükten  sonra Kerç’e hareket ediyoruz. Güzergahta Aluşta, Sudak görülüyor. Kerç’e varışı takiben feribot ile Rusya anakarasına geçiyor, Sochi’ye yol alıyoruz (geceleme otobüste).

7.  GÜN 11 Haziran SOCHİ-BATUM

Varışı takiben şehir turumuzu yapıyoruz. Turumuzda sahil şeridi, Neoklasik tarzdaki Sanat Galerisi,  Kışlık Tiyatro binası, Aziz Michael Katedrali, 74 metrelik Kule görülecek olan yerler arasındadır. Serbest zamanı müteakip Batum’a hareket ediyoruz.  Akşam saatlerinde Batum’a varıyor ve otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelimizde.

8.  GÜN 12 Haziran BATUM-HOPA-RİZE-TRABZON-GİRSUN

Otelde alınacak olan kahvaltı sonrasında Batum şehir turuna çıkıyoruz. Turumuzda;  Kilise,  Saat Kulesi,Avrupa Meydanı, Bulvar Gezisi, Batum Piazza Meydanı, Poseidon Heykeli, Batum Tiyatro Binası, sahil görülecek olan yerler arasındadır. Tur sonrasında Türkiye tarafına geçiyor, Hopa, Rize, Trabzon şehir turlarını yaparak Giresun’a geliyoruz. Geceleme Giresun’da.

9.   GÜN 13 Haziran GİRESUN

Otelde alınacak olan kahvaltı sonrasında şehir turumuzu yapıyor Sinop’a hareket ediyoruz. Güzergahta Ordu, Samsun şehir turlarını yapıyor Sinop’ta otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelimizde.

10. GÜN 14 Haziran SİNOP-ANKARA

Otelde alınacak olan kahvaltı sonrasında Sinop şehir turunu  yapıyor, Ankara’ya hareket ediyoruz. Geç saatlerde Ankara’ya varıyoruz.

Hoş Geldiniz!

HAREKET NOKTAMIZ

05 Haziran 2015, 20:00

ÜCRET

İki kişilik oadada kişi başı 649 €, tek kişi farkı 199 €

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

Program kapsamında belirtilen tüm turlar

Program kapsamında belirtilen tüm transferler

7 gece 3 ve 4 yıldızlı otellerde oda-kahvaltı konaklama

Sigorta

Türkçe rehberlik hizmetleri

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Tüm şahsi harcamalar

Programda belirtilmeyen öğünler

Vize (yeşil pasaporta vize yoktur)

Yurt dışı çıkış harcı

Müze girişleri

Bu kategoride etkinlik bulunamadı.

Facebook

ETKİNLİK TAKVİMİ

November 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Kullanıcı GİRİŞİ

LOG IN