Ankara çıkışlı - hareketli Günübirlik ve kalmalı-konaklamalı kültür ve doğa turları, Gap turu Ankara, Karadeniz turları Ankara, Amasra turu, Kapadokya turu, İstanbul turu, Okul turları, Şile Ağva turları

0312 417 67 06

Almanya, Hollanda, Fransa Eğlence Merkezleri Ve Müzeler Turu 01-05 Mayıs 2015

Bu turumuzda Avrupa'nın en en önemli kültür şehirleri olan Köln, Amsterdam ve Paris'te klasik şehir turlarını yaparken, eğlence merkezlerinden, müzelerden bir grubu görme ve gezme imkanı bulacaksınız. Köln'de bulunan PhantasyLand, Amsterdam yakınlarında bulunan Corpus İnsan Vücudu Müzesi, yine Amsterdam'da bulunan Yeldeğirmenleri Köyü, Marken ve Volenadam Balıkçı Köyleri, Ren Nehri ve dahası bizleri bekliyor... Eyfel Kulesi, Ressamlar Tepesi ve Sen Nehri'ni de unutmayalım...

PROGRAMIMIZ

ALMANYA-HOLLANDA-FRANSA

01-05 Mayıs 2015 4 gece 5 gün TÜRK HAVA YOLLARI ile

Amsterdam- NIVELLES- Yel değirmeni Köyü-Amsterdam Klasiği olan tekne turu- Oegtgeest- Corpus İnsan Vücudu Müzesi- PARİS-Eyfel Kulesi-Notur Dame Kilisesi-KÖLN- Phantasia Land Eğlence Parkı

 

1.     GÜN 01 Mayıs AMSTERDAM

 

Esenboğa Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde ARTI YAŞAM SEYAHAT ACENTASI Operasyon ekibi ile 03.40’da buluşuyor; bilet, bagaj ve pasaport işlemleri sonrasında TK 2107 ile 05:40’te İstanbul’a uçuyor-06: 45’te İstanbul’a varıyoruz. TK 1671 ile 08.35’te Köln’e uçuyoruz. 11.00’da Köln’e inişi takiben pasaport ve bagaj işlemleri sonrasında havalimanında bekleyen aracımıza yerleşiyor ve öğle yemeği için Köln Havalimanı’ndan ayrılıyoruz. Şehir merkezindeki panaromik turmuzda; Dam Katedrali ve Meydanı ve Ren Nehri kıyılarını görüyoruz. Şehir merkezinde bulunan restoranlardan birinde alacağımız yemek sonrasında Amstedam’a hareket ediyoruz. Varışı takiben yapılacak olan panaromik şehir turu sonrasında otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelimizde.

 

2.      GÜN 02 Mayıs  Marken/Volendam/Yel değirmeni Köyü/NIVELLES

Otelde alınacak olan kahvaltı sonrasında Balıkçı Köyleri ve deniz seviyesinin altında bulunan Marken ve Volendam’a gidiyor ve bölge gezilerimizi yapıyoruz. Yel değirmeni Köyü’nü de gördükten sonra  bir Amsterdam Klasiği olan tekne turuna çıkıyoruz. Tur sonrasında Amsterdam’ın güneyinde bulunan Oegtgeest şehrine gidiyor ve Corpus İnsan Vücudu Müzesi’ni geziyoruz. Gezi sonrasına okyanus kenarında bulunan restoranlarda balık mönülü bir yemek alıyoruz. Yemek sonrasında Nivelles’e hareket ediyoruz. Geceleme Nivelles’te otelimizde.

3.GÜN 03 Mayıs NIVELLES-PARİS

              

Otelde alınacak olan kahvaltı sonrasında Paris’e hareket ediyoruz. Varışı takiben Paris panaromik şehir turunu yapıyoruz. Eyfel Kulesi’nden şehir manzarasını seyrediyoruz. Sonrasında Notur Dame Kilisesi’ni ziyaret ediyoruz. Akşam yemeğini aldıktan sonra otelimize transfer oluyoruz. Geceleme Paris’te otelimizde.

4.GÜN 04 MAYIS PARİS

Otelde alınacak olan kahvaltı sonrasında Paris turumuz devam ediyor, Ressamlar Tepesi,  Sacra Coeusr Bazilikası görüldükten sonra Köln’e hareket ediyoruz. Akşam yemeğini Köln şehir merkezinde alıyoruz. Geceleme Köln’de otelimizde.

5.     GÜN 05 MAYIS KÖLN-DUSSELDORF

 

Otelde alınacak olan kahvaltı sonrasında Düsseldorf tekne turuna çıkıyoruz. Tur sonrasında  Phantasia Land Eğlence Parkı’na gidiyoruz. Akşam saatlerinde yemeğimizi bir restoranda aldıktan sonra havalimanına transfer oluyoruz. Bilet, bagaj ve pasaport işlemleri sonrasında TK 1674 ile 17.40’da İstanbul’a uçuyoruz. 21.45’te İstanbul’a iniyoruz. TK 2188 ile 23.00’da Ankara’ya uçuyoruz. 00.05’te Ankara’dayız.

Hoş Geldiniz.

GÖRÜLECEK YERLER

Yel değirmeni Köyü

Amsterdam’ın kuzeyinde, Zaan nehri kıyısına kurulmuş , yel değirmenleri köyü olarak adlandırılan ve çok sayıda , değişik amaçlarla kullanılan yel değirmenlerini görebileceğiniz bir açık hava parkı Zaanse schan.
1600 lü yıllarda sel baskınlarını önlemek , suları kanallara boşaltmak için kullanılıyormuş değirmenler. Tahıl, yağ, tütün, tahta kenevir , kağıt işlenirmiş. 

Corpus İnsan Vücudu Müzesi

Amsterdam’ın güneyinde bulunan Oegtgeest şehrinde ziyaretçilerini ağırlayan Corpus İnsan Vücudu Müzesi Dünya’nın kendi alanında tek müzesidir. 35 milyon dolara mal olan yedi katlı, 35 M yüksekliğindeki İnsan Görünümlü Müze’ye  ‘ayaktan giriliyor kalp, ciğerler, ağız, kulak ve beyin başta olmak üzere diğer organları tanıma fırsatı buluyor’ ziyaretçiler. Müzenin özellikle obezite sorununun çocuklara aşılanmasında rol oynayacağına dikkat çekiliyor.

Phantasialand Eğlence Merkezi

Brühl'e bir kaç kilometre mesafede Phantasialand adında çok büyük bir "lunapark" var. Girdikten sonra içeride yiyecek ve içecek harici her şey ücretsiz. İçinde onlarca eğlenceli, korkutucu, dehşetengiz, heyecan verici, komik, ilginç, tuhaf, huzur verici, bilgilendirici aktiviteler var. Kalb rahatsızlığınız yoksa minare yüksekliğine aniden fırlatılabilirsiniz. Ya da suni rafting yapabilir, mükemmel bir 3D film seyredebilir, hızla giden trenlere binebilirsiniz. Yok ben bu kadar heyecana gelemem diyorsanız, gölde gemiyle gezintiye çıkıp manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Tarihe meraklıysanız, hareketli kuklalarla tarihi canlandırmaların yapıldığı rahat ve sakin tren gezintilerine çıkabilirsiniz.

Burada yapabileceklerinizi bir güne sığdırmanız imkansız. Özellikle hafta sonları çok kalabalık oluyor Phantasialand'ın içinde otel, lokanta, kafe gibi yerler de var. Yorulduğunuzda veya acıktığınızda buralarda mola verebilirsiniz.

Phantasialand'da farklı ülke ve kültürler için sokaklar ayrılmış. Japon tarzı evlerin olduğu sokakta gezerken kung-fu gösterisi izleyebilirsiniz. Afrika sokağında yerel dansları izlemeniz mümkün. Texas sokağında kovboy heykellerini görebilirsiniz.

HAREKET NOKTAMIZ

01 Mayıs 2015, 05:40

ÜCRET

İki kişilik odada kişi başı 1011 €, tek kişi farkı 300 €

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

·         Pegasus ile Ankara-Köln /Paris-Ankara ekonomi sınıf uçak bileti

·         Köln-Amsterdam-Paris şehir turları

·         Marken-Volendam turları

·         Düsseldorf Tekne turu

·         Amsterdam tekne turu

·         Eifel çıkış bileti

·         Phantasia Land Eğlence Merkezi bileti

·         Corpus İnsan Vücudu Müzesi

·         Yel değirmeni Köyü

·         5 Akşam yemeği

·         Rehberlik

·         Uçak bileti

·         3 ve 4 yıldızlı otellerde konaklamalar

·         2 veye 3 kişilik odalarda konaklamalar

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

·         Programda belirtilmeyen öğünler

·         İçecekler

·         Tüm şahsi harcamalar

·         Vize 135 EU

Bu kategoride etkinlik bulunamadı.

Facebook

ETKİNLİK TAKVİMİ

November 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Kullanıcı GİRİŞİ

LOG IN