Ankara çıkışlı - hareketli Günübirlik ve kalmalı-konaklamalı kültür ve doğa turları, Gap turu Ankara, Karadeniz turları Ankara, Amasra turu, Kapadokya turu, İstanbul turu, Okul turları, Şile Ağva turları

0312 417 67 06

4 Günlük Macera! Rafting-Kanyon-Adamkayalarda Yürüyüş Ve Selge 28 Nisan - 01 Mayıs 2018

Acayip keyifli olacak bu macera kampına gidiyoruz….

Artık gelenekselleştirdiğimiz Antalya Manavgat Gökçesu sınırları içerisinde bulunan Köprülü kanyonda Köprüçay'ın hemen dibinde sıfır olan (hatta üstünde )alanda çadır kampı kuracağız.(İsteyenlere motel seçeneğimiz var tabi. Köprüçay’a sıfır değil, yaklaşık 50 m uzak)

Kampımızda macera adına ne ararsanız var…

Rafting, yüzme, karanlık kanyon da suya atlama ve kanyon geçişi, buz gibi sularda yüzüp hemen yanındaki sıcak sulara geçiş, Side’de denize girme gibi birçok aktivite var. Akşam haliniz kalır mı bilmiyoruz ama akşamları da halimizin kaldığı zamanlarda ateş yakıp gece eğlencesi yapacağız. Kampımız Gökçesu kamping alanında olacak. Yani ekmek Nihat abiden, su dereden. Duş, wc, açık büfe kahvaltı ve akşam yemeği(öğleni unutmadık ama şartlara göre kumanya yada Allah ne verdiyse)

Her gün ayrı bir macera!

Emin olun unutamayacaksınız…Yorulacaksınız ama ertesi günü heyecanla bekleyeceksiniz… Nasıl olacak diye meraklanacaksınız…

Çokça fotoğraflarımıza aşağıdaki linkten bakabilirsiniz…;

PROGRAMIMIZ

Gece Saat 00.05’da Kumrular Sokak girişinde buluşuyor ve yol duraklarında arkadaşlarımızı aldıktan sonra araç içi sıcak soğuk ikramlarla yola çıkıyoruz.

1.GÜN: Sabah 09.00’da farklı bölgelerden gelecek arkadaşlarımızı Manavgat otogar’dan aldıktan sonra Köprülü kanyon sınırları içerisinde bulunan Gökçesu kamping alanımıza hareket ediyor, tesiste alacağımız kahvaltı sonrası kısa bir dinlenme arası veriyoruz.

Bu gün  Köprülü kanyon buz gibi sularında serinleyecek ve rafting heyecanı yaşayacağız.  Öğlen yemeğimiz tesiste olacak.

Öncelikle rafting için hazırlıklarımızı yapıyor ve rafting rehberlerinin vereceği ön bilgiden sonra 13 km sürecek raftinge başlıyoruz.
Heyecanlı yolculuğumuz boyunca aşmamız gereken 17 rapid bulunmaktadır. Öğle yemeği için rafting sırasında bir mola veriyoruz. Yaklaşık 4.5 saat süren rafting ten sonra duşlarımızı alıyor, rafting esnasında fotoğrafçılar; profesyonel çekmiş oldukları video ve fotoğrafları misafirlerin beğenisine sunulacak. Fotoğraf ve cd. ler den anı olarak almak isteyenler ekstra ücret ödeyerek bu görsellerden satın alabilecekler. Akşam yemeği sonrası gece ateşi bizleri bekliyor. Konaklama tesiste.

2.GÜN: Bu gün keyif günü. Kahvaltı sonrası Bölgenin en yüksek antik köyü Selge Antik Kenti gezisi ve Adam kayalarda yapacağımız yürüyüş sonrası Köprülü kanyonda su kenarında miskinlik zamanı, öğlen yemeği sonrası buz gibi jakuzi sularında  yüzme arası veriyoruz. Akşama kadar buz gibi tertemiz su kaynaklarında yüzeceğiz. Akşam yemeği, dinlenme, kamp ateşi kampingimizde...

3.GÜN: Bu gün Kanyon Geçişi var. Sıkı durun acayip heyecanlı ve keyifli. Gün boyu bu aktivite devam edecek. Öğlen yemeği kumanya şeklinde olacak. ve biraz yorulacağız.

Kahvaltı sonrası hazırlıklarımızı yaptıktan ve kısa bilgi aldıktan sonra Köprülü kanyona girerek yaklaşık 6 km lik parkura giriyoruz. Yer yer suyun içinde boynumuzu geçen alanlarda ama daha çok su içerisinde yaklaşık 6 saatlik bir su yürüyüşü var. Çok keyifli ancak bir o kadar yorucu. Öğlen yemeğimiz kumanya şeklinde kanyon içerisinde olacak. Yer yer gökyüzünü göremeyeceğimiz vahşi bir kanyon içerisinde yürümenin keyfini anlatmayacağız. Yaşayın istiyoruz. Kanyoning aktivitesi sonrası araçlarımızla tesise geliyoruz. Dinlenme, akşam yemeği, ateş başı sohbetlerle gece projeksiyon cihazı ile neler yapmışız onları seyrediyoruz. (Havanın yağmurlu olması durumunda kanyon içine girmek risk teşkil edeceği alternatif bir program geliştirilecektir. Tekne turu vs)

4.GÜN: Bu gün Ankara’ya hareket edeceğiz. Ancak yüzme molamızda olacak. Kahvaltı sonrası hazırlıklarımızı yapıyor ve alandan ayrılarak Kadriye Beach’e vararak öğleden sonra saat 14.30’a kadar yüzme molası veriyoruz. (Öğlen yemeği serbest olacak) Saat 14.30’da Başka illerden gelen arkadaşları  Manavgat otogarına bıraktıktan sonra araç  transfer hizmeti alan arkadaşlarımızla Ankara’ya doğru hareket ederek yolda vereceğimiz molalar sonrası yaklaşık 23.00 civarlarında Ankara’da oluyoruz.  

Daha önceki etkinlik fotoğraflarımızdan...

Köprülü Kanyon Macera Kampı 1
Köprülü Kanyon Macera Kampı 2

,

HAREKET NOKTAMIZ

28 Nisan 2018, Kumrular, 00:05

ÜCRET


* 7-12 yaş ücretleri iki yetişkin yanında kalmak koşulu ile geçerlidir.
* 0-6 yaş çocuklar için araçta ayrı koltuk istenmesi halinde 120 TL ilave edilir.

2 kişilik çadırda kişi başı ücretler: 700 lira

 • Bu fiyatlar çadır konaklama fiyatlarıdır. Motel konaklama istenmesi durumunda;
  toplam 3 gecelik konaklama farkı olarak 150 TL alınır.(Motelimizde yer musaitliği  kayıt esnasında  söylenebilecektir..)

 • Manavgat'ta kendi imkanları ile gelecek misafirlerimizden 50 lira ücretten düşülecektir. 

Konaklama:
3 gece Köprülü Kanyonda Gökcesu kampında çadırda/motelde kalıyoruz. (kampın Duşu, tuvaleti, interneti, elektriği mevcuttur.) konaklama için gerekli olan Çadır ve diğer ekipmanlar tarafımızdan sağlanmaktadır. Etkinliğe gelirken isterseniz kendinize özel yastık vb ekipmanlarınızı getirebilirsiniz.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Tüm yerel ulaşımlar,
 • Acenta sorumlusu ve yerel etkinlik rehberlik desteği,
 • Tüm kahvaltılar,
 • Son gün hariç tüm öğlen ve akşam yemekleri, 
 • Rafting,
 • Kanyon geçişi,
 • Adam kayalarda trek ve Selge Antik kenti gezisi,
 • Gökçesu tesislerinde yapılacak çay ikramları,
 • Çadır konaklama(3),
 • Seyahat sigortası

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Aktivitelerde çekilen fotoğraf ve görseller,
 • Kadriye plajında 'de yapılacak kişisel harcamalar ve plaj harcamaları,
 • Son gün öğlen yemeği,
 • Yemeklerde alınacak tüm içecekler,
 • Kamp alanında çay dışında alınacak içecek ücretleri,

YANINIZA ALIN

Kişisel kamp malzemeniz, el feneri gibi. Rafting için ıslanabilir giysiler(mayo, şort, varsa ıslanabilir ayakkabı) Kullandığınız ilaç varsa mutlaka yanınıza alınız. Doğa yürüyüşe uygun ayakkabı. Hava şartlarına göre giysiler, güneş kremi, şapka gibi. Fotoğraf ve video makinenizi ve yedek pillerini Küçük bir sırt çantası yanınıza almayı unutmayın.

ANTALYA İÇİN HAVA TAHMİNİ

ZORLUK

Etkinliklerden doğa yürüyüşü belki sizi yorabilir. Diğerleri tamamen keyifli ve herkesin yapabileceği etkiliklerdir.

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular 00:05
Milli Kütüphane 00:10
Armada 00:15
Ufuk Üniversitesi 00:25
Çırağan Restoran 00:30
Dikmen kavşağı karşısı 00:35
Oran köprüsü altı 00:40

NOTLAR:

 • Araç durumu katılım sayısına göre belirlenmektedir.
 • Araç yerleşim listesi kesin kayıt sırasına göre olup, ödemelerin etkinlik başlamadan önce EFT/KK yada Nakit olarak ofisimize ödenmesi gerekmektedir.
 • Sayımızın 19'a kadar olması durumunda özel dizayn turizm paketli 20 kişilik VW 2009-2010 model Crafter; 30 Kişiye kadar 31 kişilik Midibuslar, 30 Üstü olması durumunda da 46 kişilik otobüsler kullanılır.
 • Tüm araçlarımızda sıcak ve soğuk içeçecek ikramları standart olup; müzik tarzı olarak hafif veya klasik/entrumental tarzı müzik çalar,
 • Etkinlikte çekilen fotoğraflar salı günü saat 10.00'da yayınlanan etkinlik bülteninde link olarak yayınlanır.
 • Etkinlik süresince olabildiğince plastik kullanımının az olmasına özen gösterilir ve çöp ile sigara izmaritlerinin yere atılmaması rica edilir.
1618 nolu yasa: İçinde ulaştırma, konaklama, rehberlik, yemek hizmetlerinden biri veya birkaçının bulunduğu gezi, spor, toplantı, eğlence  gibi her türlü organizasyonu kapsayan faaliyetleri ancak TURSAB üyesi Seyahat Acentaları yapabilir. Dernekler, vakıflar, klüpler, okullar, resmi ve özel kurumlar Acentalar olmaksızın tur ve yukarıdaki faaliyetleri düzenleyemez. Lütfen gezinizin Türsab üyesi Acentalar ile yapıldığına emin olunuz. Hukuk devleti vatandaşların duyarlılığı ile işler.

REZERVASYON ve BİLGİ:

Selanik 2 Caddesi No: 78/7 Kızılay, Çankaya / ANKARA
(Metropol Sineması Yanı)

Telefon: 0 312 417 67 06 - 0 312 417 67 09
GSM: 0 530 333 2 331

footer

Bu kategoride etkinlik bulunamadı.

Facebook

ETKİNLİK TAKVİMİ

January 2020
Mo Tu We Th Fr Sa Su
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Kullanıcı GİRİŞİ

LOG IN